Revit Architecture banner

Autodesk Revit MEP 2023

revit 2021 badge 256px optAutodesk Revit MEP pro projektanty TZB je nyní k dispozici jako součást balíčku Autodesk Revit 2023, aby mohl pokrýt všechny vaše požadavky na technické zařízení budov.

Autodesk Revit MEP je součástí portfolia pro BIM software od Autodesku a je určen pro projektanty TZB, kteří pracují buď sami nebo jsou součástí BIM projektu.

BIM metodika umožňuje profesionálům v oboru technického zařízení budov bezproblémově spolupracovat s více stavebními disciplínami na stejném modelu v Revitu, protože mají po ruce sadu nástrojů bohatou na funkce, které pomáhají inženýrům snížit kolize v návrhu, snadné navrhování a úpravy systémů TZB a pomáhají projektantům včas realizovat projekty se sníženými náklady na projekt.

Revit MEP přehled

Pokročilé nástroje pro modelování a rozvržení stavebních systémů společnosti Autodesk® Revit® MEP zahrnují automatické řešení směrování a vestavěné nástroje nápomocné při výkonnostní analýze budov a optimalizaci systémů. Data je také možné exportovat do aplikace Autodesk® Ecotect® Analysis a dalších aplikací pro ekologickou udržitelnost.

Ostatní nástroje zahrnují:

    • Duct and Pipe System Modelling  - pro rychlejší a jednodušší návrh a modifikace potrubních systémů.
    • HVAC and Electrical System Design – pro 3D navrhování elektrických a potrubních rozvodů.
    • Duct/Pipe Sizing & Pressure Calculators – pro výpočet rozměrů a tlakové ztráty v potrubí.
    • Conduit and Cable Tray Modelling – modelování vedení a kabelových tras, včetně výpočtu nákladů.
    • Automatic Generation of Construction Drawing – automaticky generuje stavební výkresy pro aktualizace pohledů a změn v návrhu.

Kde a jak Revit MEP zakoupit?

Aplikace Autodesk Revit MEP pro projektanty TZB nebyla nikdy cenově dostupnější, protože si nyní můžete vybrat mezi řadou levných termínů pronájmu softwaru, a to jak pro krátkodobé, tak pro dlouhodobé použití.

Pokud plánujete používat aplikaci Revit MEP dlouhodobě, tříleté předplatné je ekonomicky nejvýhodnější a poskytuje nejlepší celkovou hodnotu.

Nabízíme možnost platby kreditní kartou, přímou fakturací nebo na splátky.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.