Revit Architecture banner

Autodesk Revit Architecture 2023

revit 2021 badge 256px optAutodesk Revit Architecture je nyní de facto standard pro BIM a můžete jej zakoupit jako součást aplikace Autodesk Revit 2023, buď samostatně, nebo jako součást Autodesk Sady pro architekturu a stavebnictví, která pokrývá veškeré potřeby architektonického navrhování.

Autodesk Revit Architecture je pro společnost Autodesk důležitým milníkem globální softwarové strategie v oblasti BIM, a to až do té míry, že se postupně stává nezbytnou CAD softwarovou technologií pro architektonické pracovní postupy a rychle nahrazuje tradiční pracovní postupy AutoCADu. 

Metodiku informačního modelu budovy (BIM) si postupně osvojuje čím dál tím více společností a kanceláří a zanedlouho bude také rozhodovat při zadávání veřejných zakázek. Autodesk Revit Architecture umožňuje architektonickým kancelářím všech velikostí zapojit se do procesu BIM za přijatelnou cenu, ať už pracují na malém lokálním rozvoji bydlení nebo dokonce na velkém stavebním projektu v rámcových kolektivních dohodách

Autodesk Revit Architecture - přehled

 

 Architektonické ateliéry nebo jednotliví architekti a projektanti, kteří si koupí Autodesk Revit Architecture, budou těžit z řady výhod, které jim umožní konceptualizovat kreativní myšlenky velmi brzy v procesu navrhování, provádět srovnávání nákladů a rychle vyhodnotit potenciální scénáře stavebních nákladů. 

Dokonce můžete vytvářet a znovu používat parametrické komponenty budov a rodiny komponentů pro zvýšení produktivity, a dokonce provádět změny v modelu a také nastavit, aby se všechny pohledy, plány a sekce automaticky aktualizovaly, čímž ušetříte dny nebo dokonce týdny výkresového času.

Jak a kde Revit Architecture zakoupit

Nedávné změny v licencování společnosti Autodesk, díky kterým si nyní můžete objednat software na období od 1 do 36 měsíců, že nákup produktu Autodesk Revit Architecture nikdy nebyl cenově dostupnější ani flexibilnější: stačí, abyste si předplatili vybraný produkt na tak dlouho, jak bude potřeba. 

Větší kanceláře tak mohou výrazně uspořit a efektivněji spravovat svůj rozpočet při využití výhodných služeb Autodesku (předplatné na 36 měsíců) pro zaměstnance, kteří software využívají nejvíce a přikupovat další licence pro dočasné pracovníky. 

Graitec nabízí řadu možností placení, od kreditních karet přes nákup na splátky a také podporu při instalaci na prvních 30 dní zdarma.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.