Revit 2019 banner

Autodesk Revit 2019

revit 2019 badgeBIM software Revit je určen speciálně pro tvorbu informačního modelu budovy (BIM), včetně funkcí pro architektonický návrh, projekci TZB a projektování konstrukcí. Revit ohromně přispěl k popularizaci BIM a patří mezi nejpoužívanější software, který si projekční firmy vybírají pro spolupráci v prostředí informačního modelu budovy.

Co Revit nabízí?

Pro architekty, projektanty TZB a inženýry je Revit ideálním nástrojem, který nabízí funkcionality pro každé odvětví. Ani ty nejsložitější projekty vám nebudou překážkou a výsledkem budou kvalitní realizace, které díky práci podle metodiky BIM dokončíte včas a v rámci vašeho rozpočtu. Pokud váháte nad vyšší investicí do kvalitního softwaru, pak věřte, že náklady, které díky jeho používání ušetříte, nesčetněkrát převýší původní investici.

Autodesk Revit obsahuje několik verzí softwaru podle odvětví: Autodesk Revit® Architecture, Revit® MEP a také Revit® Structure a je součástí Sady Autodesk pro architekturu a stavebnictví.

Přehled novinek verze 2019

Poslední verze Revit se zaměřovaly na zlepšení v oblasti statiky, TZB a výroby TZB dílců. Verze 2019 přichází s kompletně předělanou správou pohledů a grafického zobrazení. Ano, Revit 2019 plně podporuje multi-monitorové pracoviště. Celý výčet novinek verze 2019 si prohlédněte v našem PDF.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.