Revit Architecture banner

Autodesk Revit 2023

revit 2021 badge 256px optBIM software Revit 2023 je určen speciálně pro tvorbu informačního modelu budovy (BIM), včetně funkcí pro architektonický návrh, projekci TZB a projektování konstrukcí. Revit ohromně přispěl k popularizaci BIM a patří mezi nejpoužívanější software, který si projekční firmy vybírají pro spolupráci v prostředí informačního modelu budovy.

Co Revit nabízí?

Pro architekty, projektanty TZB a inženýry je Revit ideálním nástrojem, který nabízí funkcionality pro každé odvětví. Ani ty nejsložitější projekty vám nebudou překážkou a výsledkem budou kvalitní realizace, které díky práci podle metodiky BIM dokončíte včas a v rámci vašeho rozpočtu. Pokud váháte nad vyšší investicí do kvalitního softwaru, pak věřte, že náklady, které díky jeho používání ušetříte, nesčetněkrát převýší původní investici.

Autodesk Revit obsahuje několik verzí softwaru podle odvětví: Autodesk Revit® Architecture, Revit® MEP a také Revit® Structure a je součástí Sady Autodesk pro architekturu a stavebnictví.

Novinky verze 2023 naleznete zde.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.