Autodesk software pro stavebnictví banner

Software pro stavebnictví

autodesk sada pro stavebnictví 2019

Autodesk nabízí řadu 2D a 3D softwarových balíčků pro oblast stavebnictví, které pokryjí všechny fáze projektu, od konceptu po udržování hotové stavby, až po případnou demolici. Široká nabídka řešení od Autodesku - od základních 2D pracovních procesů v AutoCADu po složitější projekty vyžadující práci v BIM s použitím Revit technologií – nemá konkurenci.

Zatímco je stále možné si předplatit jednotlivé licence produktů Autodesk pro stavebnictví, jako například AutoCAD, Revit, Civil 3D a Advance Steel, Autodesk nyní nově nabízí sady pro jednotlivá odvětví.

Místo jednotlivých balíčků si tedy jako architekt, projektant TZB, statik nebo stavební inženýr můžete předplatit Sadu pro architekturu a stavebnictví, která vás bude stát zlomek ceny jednotlivých produktů.

Autodesk Software

Autodesk software sada pro stavebnictví

Navíc kromě výše uvedených aplikací nabízí Sada pro architekturu a stavebnictví přístup ke cloudovému úložišti Autodesk Rendering pro superrychlé rendrování  a ukládání souborů v cloudu.

Klikněte na odkaz a přečtěte si více o tom, co Sada Autodesk pro architekturu a stavebnictví nabízí.

Pro více informací o Autodesk sadách, spolupráci na projektech a řešeních pro správu dat se nám neváhejte ozvat!

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.