Software pro statické výpočty a navrhování konstrukcí banner

Software pro statické výpočty a navrhování konstrukcí

Jakožto přední vývojáři softwaru pro statické výpočty a navrhování konstrukcí a prodejci BIM řešení pro statiku a konstrukce od Autodesku pro vás máme opravdu širokou nabídku produktů a služeb. Když spojíte nástrojové sady od Autodesku spolu s našimi unikátními softwarovými řešeními, nadstavbami a zkušenosti nasbírané po celém světě, bude vám jasné, že spoluprací s námi neučiníte krok vedle.

Statický model 01

Máme rádi výzvy a držíme krok s vývojem nových technologií, ať už jde o software, školení, implementaci a vývoje na míru a záleží nám na tom, abyste byli perfektně seznámeni s programy, které používáte. Zařídíme, aby vaše pracovní procesy byly plynulejší, vy produktivnější a vaše projekty přesnější.

Stojí za námi zkušený tým inženýrů a implementačních expertů, který vám v dnešní době neustálých změn a inovací pomůže s projekty, které vyžadují pohled z více odvětví a přinese vám maximální efektivitu práce a zaručí návratnost investic.

Výsledek: Koordinovaná, mezioborová softwarová platforma, která zajistí nejvyšší produktivitu pro všechny části projektu, včetně dodavatelského řetězce.

 

Jak řešit výzvy

Výzvy, kterým naši klienti zabývající se statikou konstrukcí čelí, jsou různorodé, stejně jako jejich projekty, avšak my jsme připraveni jim pomoci v jakékoli situaci.

• Spolupráce s týmy statiků a inženýrů
- Zavedeme cloudové služby a software, které zajistí bezproblémovou spolupráci mezi jednotlivými týmy

• Jednoduchá komunikace návrhu
- Vytvářejte 3D modely různých formátů dle požadavků zadavatele

• Plynulé pracovní procesy
- Pomocí BIM technologií vám pomůžeme s přenosy informací mezi jednotlivými disciplínami

• Účast na projektech vyžadujících metodiku BIM
- S využitím softwaru Autodesk Revit

• Zefektivnění procesu navrhování
- Naši technici a softwaroví inženýři vám zajistí úspěšné zavedení softwaru a vyškolení při implementaci

• Propojení s výrobou
- Využijte propojených BIM technologií od Autodesku a našeho vlastního BIM Connectu k automatizaci procesů

• Přesnější správa dokumentace – od konceptu po hotový návrh
- Využijte správce dokumentace od Advance Steelu k automatizaci produkce návrhů a revizí z 3D BIM modelu

• Řešení kolizí – předejděte kolizím předtím, než se stanou
- Předpovídejte, analyzujte a tvořte simulace v projektu s použitím nástrojů Navisworks


Software pro statické výpočty a navrhování konstrukcí od Autodesku a společnosti Graitec

Autodesk Structural Bridge Design

structural bridge design 2021 badge 150pxAutodesk® Structural Bridge Design poskytuje návrhářům mostních konstrukcí integrované softwarové řešení pro malé až střední mostní konstrukce a zajišťuje přitom zvýšenou flexibilitu a produktivitu.


 Advance Design

AD Badge noyear 150Graitec Advance Design nabízí řadu nástrojů pro statickou analýzu a design statických konstrukcí v dobře známém uživatelském rozhraní.

S ohledem na filozofii BIM nabízí inovativní pracovní postupy ve sdílení projektů napříč profesemi, především ve spolupráci s platformou Autodesk Revit nebo Autodesk Advance Steel.


Graitec BIM Designers

BIMDesigners21 Badge noyear 150Kolekce Graitec Advance BIM Designers pokrývá široký rozsah disciplín v oblasti konstrukcí a představuje vysoký stupeň BIM modelování a automatizace vytváření dokumentace napříč různými konstrukčně zaměřenými procesy. Tato účelově vytvořená aplikace má možnost fungovat na různých platformách včetně Revitu, Advance design Advance Steelu a v některých případech i jako samostatná platforma. To umožňuje flexibilní a inteligentní pracovní postupy BIM.


Advance Steel

advance steel 2021 badge 150px optAutodesk® Advance Steel je software pro modelování, konstruování a projektování ocelových konstrukcí, který využijí jak výrobci, tak statici a architekti.

Tento software nabízí nástroje k 3D BIM modelování a přesnému detailování částí konstrukcí, plechů válcovaných za studena, díky dynamickým spojům a automatizovaným výrobním výkresům a CAM datům.


Autodesk Revit

revit 2021 badge 150px optBIM software Autodesk Revit nabízí řadu nástrojů pro architekturu, TZB, statiku a stavební inženýrství, v němž můžete jednoduše tvořit projekty a s nimi související dokumentaci.

V Graitec máme s aplikací Revit velké zkušenosti a pomůžeme vám využít software na maximum.


Autodesk Navisworks

navisworks 2021 badge 150px optAutodesk® Navisworks Simulate & Manage je systémové řešení, které nabízí sjednocující prostředí pro koordinaci rozsáhlých projektů a dat, pocházejících z různých aplikací.

S Navisworks můžete předvídat a snižovat problémy předtím, než projekt fyzicky vznikne díky detekci kolizí.


 Autodesk Plant 3D

autocad plant 3d 2021 badge 150px optAutodesk® AutoCAD Plant 3D umožňuje navrhovat a vytvářet modely potrubních systémů, včetně podpůrných konstrukcí, a generovat odpovídající dokumentaci.

Plant 3D disponuje nástroji pro modelování potrubních tras, založeném na specifikacích potrubí a je nejkomplexnějším softwarem pro tento typ navrhování na trhu.

 


Autodesk Vault

vault workgroup 2021 badge 150px optS programem Autodesk Vault můžete spravovat, sledovat a sdílet data s pomocí výkonných nástrojů pro správu dat.

Nabízí přímé propojení mezi raw CAD daty a programy jako Microsoft SharePoint, Outlook nebo externími ERP systémy, díky čemuž můžete sdílet data i s těmi, kteří nepoužívají CAD.


 Advance Workshop

Workshop Badge noyear 150Graitec Advance Workshop je specializovaný, snadno použitelný informační systém (MIS) pro řízení výroby ocelových konstrukcí, který umožňuje výrobcům ocelových konstrukcí úplnou kontrolu nad každou fází výroby.

Skladové hospodářství a řízení zásob, sledovatelnost a kontrola kvality, pracnost a CNC procesy pro zvýšení efektivity a snižování nákladů – to vše povede k optimalizaci celkového obchodního výkonu.


Graitec PowerPack for AS

PPAS Badge noyear 150Graitec PowerPack pro Autodesk Advance Steel® je výkonné rozšíření, které nabízí řadu nástrojů a nových funkcí, které urychlí proces modelování při detailování ocelových kosntrukcí.

Kompletní nabídka nástrojů pro spoje, modelování a realizace návrhů dělá z PowerPacku rozšíření, které musíte mít!


 Graitec PowerPack for Revit

PPRevit Badge noyear 150Graitec PowerPack pro Revit® je rozšíření, které nabízí řadu nástrojů a nových funkcí, jež urychlí proces modelování a zajistí plynulejší pracovní procesy v BIM.

Bez tohoto rozšíření, které obsahuje více než 40 nových funkcí pro architektonické, statické a TZB modelování, se prostě neobejdete.


Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.