Subscription-Hero-Image-3

Přechod na plány založené na konkrétních uživatelích od 7. května 2020

Společnost Autodesk ukončuje plány založené na sériových číslech a spouští nové plány založené na uživatelích. Nové plány vám a vaší firmě přinesou nyní i v budoucnu mnoho výhod, a to za cenu odpovídající tomu, co platíte dnes:

  • Vyhrazený přístup pro všechny zaměstnance, kdykoliv je zapotřebí. Už žádné prostoje, protože všechny vaše licence budou používány.
  • Nové způsoby optimalizace nákladů na licence. Nové plány vám umožní zviditelnit vaše údaje o používání, díky tomu budete moci dosáhnout inteligentnějších investic do vaší společnosti.
  • Plány pro jednotlivce, týmy a podniky s vyhrazeným nebo flexibilním přístupem k softwaru v závislosti na způsobu fungování vaší společnosti.
  • Již nebudete muset spravovat síťové servery ani sledovat anonymní sériová čísla.

To je však jen začátek příjemného prostředí pro uživatele, které nabízí spolupráci, přizpůsobený výukový obsah a přehledy.

SN peopleVIDEO

Subscription Hero Image video CZ

Autodesk provede tyto změny do 7. května 2021:

Předplatné Autodesk je ekonomicky příjemné a flexibilní řešení.

Pro stávající uživatele s Maitenance
plánem údržby síťových licencí
(Multi-User) 
nebo předplatným pro více uživatelů:

Pro stávající uživatele s Maitenance plánem údržby samostatných licencí
(Single-user):

Pro stávající uživatele s přenájmem samostatných licencí
(Single-user):
Při prvním obnovení po 7. květnu 2020 vyměňte jednu licenci za dvě standardní předplatná pro jednoho pojmenovaného uživatele, přičemž každé za cenu odpovídající tomu, co platíte dnes.

Až do roku 2028 můžete provádět obnovení
se stávající slevou.*
Při prvním obnovení před 7. květnem 2021 můžete vyměnit jednu licenci za jedno standardní předplatné za cenu odpovídající tomu, co platíte dnes.

Až do roku 2028 můžete provádět obnovení se stávající slevou.*
Nic se nemění
a nemusíte nic dělat.
............................................................

Chcete-li získat lepší funkce správy, vytváření zpráv a další podpory ke správě svého velkého týmu uživatelů, přejděte na prémiový plán. Pokud potřebujete komplexnější sadu nástrojů, přejděte na sadu aplikací pro odvětví.
Když obchodujete se svým stávajícím plánem, vyberete si z nového Autodesk Standard nebo Premium Subscription na základě toho, co je pro váš tým nejlepší.

10 hlavních výhod plánu založeného na uživatelích

Podívejte se na deset důvodů, proč by měla vaše společnost při prvním obnovení přejít na plán založený na konkrétních uživatelích.

ZOBRAZIT INFOGRAFIKU 

SN people2

Partnerství ve vašem úspěchu

Pokud byste chtěli mluvit s odborníkem na produkt jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.


If you want to find out more about subscribing to an Autodesk product or discuss current license queries please contact your local Graitec office today, or click the button below to request a quote or more information and we will get back to you as soon as possible.

ADD CTA  AUTODESK RESERVES THE RIGHT TO CANCEL, SUSPEND OR MODIFY PART OR THIS OFFER AT ANY TIME WITHOUT NOTICE, FOR ANY REASON IN ITS SOLE DISCRETION. PRICES FOR AUTODESK SOFTWARE ARE SUBJECT TO CHANGE AND MAY VARY BY COUNTRY.

Kompletní smluvní podmínky zobrazíte kliknutím zde:
https://www.autodesk.com/company/legal-notices-trademarks/access-use/subscription-offerings/multi-user-trade-in-offer-terms

SPOLEČNOST AUTODESK SI VYHRAZUJE PRÁVO KDYKOLI ZRUŠIT, POZASTAVIT ČI ZMĚNIT TUTO NABÍDKU NEBO JEJÍ ČÁST BEZ PŘEDCHOZÍHO UPOZORNĚNÍ, Z JAKÉHOKOLI DŮVODU A VÝHRADNĚ DLE SVÉHO UVÁŽENÍ. CENY SOFTWARU SPOLEČNOSTI AUTODESK PODLÉHAJÍ ZMĚNÁM A MOHOU SE V RŮZNÝCH ZEMÍCH LIŠIT.

* Navrhovaná koncová cena standardního předplatného získaného v době obnovení v rámci této nabídky se v letech 2021, 2023, 2025 a 2027 nezvýší více než o 5 % a v letech 2022, 2024, 2026 a 2028 se vůbec nezmění. Slevy tříletého předplatného jsou porovnány s navrhovanými koncovými cenami tří po sobě jdoucích ročních předplatných.

Tato nabídka je dostupná pouze při obnovení plánu údržby nebo plánu předplatného pro více uživatelů. Zákazníci s přístupem pro více uživatelů nebo plánem údržby síťových licencí mohou při prvním obnovení po 7. květnu 2020 vyměnit jedno předplatné pro více uživatelů nebo síťovou licenci s plánem údržby vždy za jednoho konkrétního uživatele. Při druhém (nebo dalším) obnovení (po dobu trvání nabídky) lze vyměnit jedno předplatné pro více uživatelů, se slevou v programu Přechod na předplatné, nebo síťovou údržbu v jednom počítači za jedno standardní předplatné pro jednoho uživatele. Tuto nabídku nelze kombinovat s žádnými jinými rabaty nebo promo nabídkami a nebude platná v případech, kdy je zakázána nebo omezena zákonem. Na tuto nabídku se vztahují zvláštní podmínky, které budou zveřejněny a zpřístupněny dříve, než bude nabídka dostupná. Program a výhody předplatného se mohou lišit a podléhají platným podmínkám a podmínkám služby. Skutečnou koncovou cenu určuje prodejce. Do koncové ceny se promítá kolísání měnového kurzu. Společnost Autodesk nenese odpovědnost za žádné retroaktivní slevy kvůli riziku směnného kurzu ani za nákupy učiněné prostřednictvím prodejce. Ceny jsou podmíněny dostupností produktu nebo nabídky.

Společnost Autodesk poskytuje software a služby ve formě licencí nebo předplatného. Práva na instalaci, přístup nebo jiné užívání softwaru a služeb společnosti Autodesk (včetně bezplatného softwaru a služeb) jsou vymezena licenčními právy a oprávněním na používání služeb výslovně udělenými společností Autodesk v příslušné licenční smlouvě nebo podmínkách služby a jsou podmíněna souhlasem s podmínkami této smlouvy. Po předplacení se může plán automaticky obnovovat za pevnou částku na další měsíc nebo rok (v závislosti na dostupnosti). Všechny výhody a možnosti nákupu nemusí být k dispozici pro veškerý software nebo služby ve všech jazycích a geografických oblastech. Přístup ke cloudovým službám vyžaduje internetové připojení a podléhá geografickým omezením, která jsou definována v podmínkách služby. Prodejní partneři jsou nezávislí a mohou si stanovit vlastní ceny. Ceny se u jednotlivých prodejních partnerů mohou lišit. Uváděné slevy a výše úspor jsou stanoveny na základě koncové ceny navrhované společností Autodesk (bez daně) pro konkrétní produkty. Koncová cena navrhovaná společností Autodesk je zde použita pouze pro referenci a nemusí být v místní měně. Skutečnou koncovou cenu určuje prodejce, u něhož se zákazník rozhodne nakupovat. Do koncové ceny se promítá kolísání měnového kurzu. Autodesk, logo Autodesk, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot a Showcase jsou registrované ochranné známky společnosti Autodesk, Inc. nebo jejích dceřiných či přidružených společností v USA nebo dalších zemích. Všechny ostatní obchodní značky, názvy výrobků nebo ochranné známky patří jejich příslušným držitelům. Společnost Autodesk si vyhrazuje právo kdykoli bez upozornění pozměnit nabídku, specifikace a ceny svých produktů a služeb a nezodpovídá za typografické nebo grafické chyby, které se mohou v tomto dokumentu vyskytnout.

© 2020 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena.

M2S banner 650x123

Přechod na pronájem tzv. subscription (M2S) dáva zákazníkům s programy pod platným maitenance možnost přejít na pronájem za zvýhodnenou cenu v době obnovy.Přechod na pronájem tzv. subscription (M2S) dáva zákazníkům s programy pod platným maitenance možnost přejít na pronájem za zvýhodnenou cenu v době obnovy.

TOP 10 výhod, které musíte vědět ZDE.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.