Více informací

Klikněte pro dotaz na:

Více informací

BIM pro infrastrukturu banner

Infrastruktura

Autodesk software pro infrastrukturu se těší velké oblibě u profesionálů a pomohl jim vylepšit pracovní procesy díky nejmodernějším technologiím přizpůsobeným současným podmínkám.

Někteří už odhalili výhody využití BIM pro infrastrukturní projekty a právě vhodný software vám pomůže vytvořit inteligentní modely pro silniční, železniční a letištní projekty.Infrastruktura

Pracovní týmy tak mohou plánovat, navrhovat, stavět a spravovat dopravní projekty pomocí softwaru, který je provede celým životním cyklem projektu.

Díky širším možnostem využití, pracovním procesům specifickým pro určité odvětví a sjednocenému uživatelskému prostředí je pro firmy jednodušší činit správná rozhodnutí v procesu projektování.

Pokrok v technologiích umožnil společnostem dodání projektů včas, dle požadavků klienta a v rámci rozpočtu a se softwarem od Autodesku máte zaručený přístup k produktům vyvíjeným s souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky.

Sada pro architekturu a stavebnictví 2019Produkty Autodesk pro infrastrukturu nabízí inteligentní řešení pro váš model, díky kterému můžete velice rychle sledovat a manipulovat větší množství dat po celou dobu projektu – od návrhu přes dokumentaci a stavbu až po případnou demolici.

Autodesk software pro infrastrukturu je součástí sady aplikací pro Architekturu a stavebnictví, která obsahuje řadu produktů, které popoženou vaše BIM projekty dál.

SADA APLIKACÍ PRO ARCHITEKTURU A STAVEBNICTVÍ

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.