pp4.banner

Graitec Advance PowerPack pro Autodesk Revit

PPRevit Badge noyear 256

Pro uživatele produktu Autodesk Revit je připraveno rozšíření PowerPack, které nabízí širokou škálu nových funkcí vedoucích ke zvýšení produktivity práce v Revitu. Zrychlete tak svou každodenní práci a zlepšete své BIM pracovní postupy pomocí rozšíření Powerpack pro Revit.

PowerPack obsahuje nástroje pro všechny profese, které nabízí Revit: architektura, statika, TZB. Vzhledem k omezení platformy není dostupný pro Revit LT.

Ve verzi 2023 je Graitec PowerPack pro Revit nyní k dispozici ve třech různých balíčcích. Standard, který obsahuje více než 30 nástrojů pro úsporu času pro uživatele aplikace Revit, Professional, který obsahuje navíc více než 20 dalších klíčových funkcí pro zjednodušení pracovních postupů BIM, kótování, správy pohledů a výkresů a zdokonalení nástrojů pro modelování.

Pro modelování a kreslení železobetonových konstrukcí pak edice Premium Concrete přidává dalších 24 specializovaných nástrojů pro vyztužování, jako je generace výztuže v celém konstrukčním prvku najednou, automatické generování výkresů, číslování výztuže a další.

Dodejte aplikaci Revit více než 100 nových funkcí!

Podívejte se na přehled funkcí zde.

Revit PowerPack Balíček 

 
 
 
Balíček
Podpora
Obsah
Standard
ne
Základní sada nástrojů pro usnadnění každodenního použití aplikace Autodesk Revit®
Professional
Ano
Pokročilá sada nástrojů Power Autodesk Revit® + profesionální podpora
Premium Concrete
Ano
Určeno pro projekty železobetonových konstrukcí, zahrnuje stovky nástrojů pro vyztužování v prostředí Autodesk Revit® + profesionální podpora
Ultimate
Ano
Zahrnuje Premium Concrete a Premium Steel
Rozšíření Concrete Design
Ano
Umožňuje návrh a posouzení železobetonových konstrukcí    advance design
 
 
 
 

Balíčky Premium a Ultimate Advance PowerPacku pro Revit lze dále vylepšit rozšířením Concrete Design (na bázi MKP softwaru Graitec Advance Design), který umožňuje automatický návrh a posouzení vyztužení železobetonových prvků dle Eurokódů a amerických a kanadských norem.

Balíčky Advance PowerPack pro Revit jsou nadstavbové: Premium Concrete obsahuje Professional, Professional obsahuje Standard....Staňte se zákazníkem Graitec, začněte používat naše řešení a pořiďte si odpovídající balíček v závislosti na Vašich projektech a potřebách!

Navíc k tomuto produktu nabízíme také bezplatné výukové webináře, abyste mohli využít maximálních výhod nástroje Powerpack pro zvýšení své produktivity práce.

Chcete-li se dozvědět více o nejnovějším vydání Advance PowerPack pro Revit 2022 a o tom, co každý balíček přináší, jednoduše stáhněte srovnávací dokument Advance PowerPack pro Revit, kliknutím na tlačítko níže požádejte o zkušební verzi, nebo pro zjištění podrobností o některých funkcích pokračujte ve čtení.

Stáhnout Graitec software

Pokud jste se ještě nezaregistrovali na některý z webinářů pro Powerpack připravili jsme malý výběr ukázek vybraných nástrojů PowerPacku:

Nástroje číslování

Powerpack pro Revit nabízí řadu nástrojů pro automatické číslování, které vám pomohou zlepšit pracovní postupy, přesnost, aktualizaci číslovaní a popisů, a tak snížit chyby vzniklé manuálním číslováním.

Mezi možnosti nástroje pro číslování patří:

Propojení aplikace Revit s aplikací Excel

Jedna z nejvyhledávanějších funkcí aplikace Revit. Obousměrné propojení výkazů aplikace Revit s aplikací Excel exportuje výkaz z aplikace Revit a umožní uživateli provádět změny v listu Excelu a automaticky aktualizovat parametry v programu Revit. - zhlédnout video

Dávkový export do formátu DWG

Tento nástroj vylepšuje a zefektivňuje stávající funkce aplikace Revit při exportu do DWG. – zhlédnout video

 • Nakonfigurujte název souboru DWG s proměnnými pro název projektu (proj) a systémová data (yyy-mm-dd).
 • Konfigurace listů, které chcete exportovat a verze DWG zpětně až do verze 2007.
 • Možnost výběru, zda jsou pohledy do DWG vložené nebo jako externí reference.

Správce rodin

Zvolte, které rodiny a jejich typy mají být načteny do projektu. Tento nástroj umožňuje přidávat další umístění rodin a filtrovat typy v rámci rodiny. - zhlédnout video

Uspořádaní pohledů na listu

Pomáhá zarovnat všechny vybrané výřezy na listu vodorovně, svisle nebo podle čáry. - zhlédnout video

Parametry geometrie

Přidání sdílených parametrů k hlavní geometrii pro export do tabulek. - zhlédnout video

 • Výška sloupu
 • Výšková úroveň trámu
 • Výška a tloušťka stěny
 • Výšková úroveň desky
 • Výška nadpraží a parapetu otvoru

Nástroje pro kótovaní

PowerPack obsahuje kompletní sadu nástrojů pro zvýšení produktivity při kótovaní výkresů. - zhlédnout video

 • Automatické kótovaní
 • Rychlé kótovaní
 • Spájení kót
 • Nastavení kótovaní

Viditelnost importovaných 3D CAD modelů

Převeďte libovolné 3D modely z AutoCADu na obecnou rodinu aplikace Revit (RFA). - zhlédnout video

Správce vodoznaku

Ochraňte svůj obsah aplikace Revit vodoznakem před publikováním na platformách třetích stran nebo při sdílení dat. – zhlédnout video

Snadné vytváření 3D řezů a pohledů na podlaží

Zrychlete svou produktivitu a získejte větší kontrolu nad vytvářením 3D řezů - zhlédnout video nebo pro podlaží ve 3D. - zhlédnout video

Automatická správa otvorů pro prvky TZB

Nástroj Powerpacku na otvory je velký šetřič času pro každého, kdo potřebuje vytvořit a upravit otvory pro prvky TZB ve stavebních konstrukcích. - zhlédnout video

A mnohem více.........

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.