Graitec Opentree Header

Správa dokumentů pro architekty a projektanty

Opentree Badge noyear 256 Graitec Opentree je BIM kompatibilní systém správy dokumentů pro architektonické a projekční kanceláře.

Je speciálně navržen a nakonfigurován tak, aby pomáhal s náročnými požadavky na řízení dokumentů účinnou správou výkresů CAD, projektových souborů a související dokumentace podle nejnovějších náročných norem ISO 19650.

Tým Opentree (součást skupiny Graitec) má za sebou více než 25 letou historii úspěšného vývoje, implementace a průběžné podpory softwaru pro správu dokumentace a výkresů, podle nejnáročnějších standardů shody (compliance) v oboru.

 

Výzvy pro řízení architektonických a inženýrských dokumentů

accelerate data management

Růst množství dat generovaných 3D CAD systémy, jako je Revit a následně jejich správu, spolu se zpřísněním datových standardů vytváří tlak na tradiční řízení dokumentů a postupy pro správu výkresů.

Většina tradičních procesů bude stále funkční, ale již nyní má problém s rostoucími požadavky.

Další nárůst dat je také způsoben nezbytnou administrativní zátěží týmů, které stále více času tráví úkoly typickými pro oblast správy dat souboru rozpracovanosti a méně času na skutečně výdělečnou činnost.

Spojte to se zvyšujícími se požadavky na publikování dokončených externích projektů do společného datového prostředí (CDE), jako jsou Aconex, Asite, BIM360, Microsoft Sharepoint, Viewpoint atd., kde jeden projekt vyžaduje tisíce jednotlivých akcí a kanceláře jsou najednou vystaveny další vrstvě složitosti.

To samozřejmě také vede k nárůstu souvisejících nákladů na správu dat, což dále ovlivňuje ziskovost a produktivitu..

Jak Vám Opentree může pomoci?

Opentree poskytuje jednoduše použitelný systém správy souborů a výkresů, který zefektivňuje a zrychluje každodenní interní pracovní procesy, které jsou plně v souladu s normami ISO 19650, řídí typické soubory CAD (AutoCAD, Revit, MicroStation atd.), projektové soubory, dokumenty a další související projektová data.

Office Illustration 300px

To zahrnuje úplný pracovní proces dokumentů včetně kontrol revizí rozpracovanosti (WIP), přes fáze sdílení a publikování procesu řízení dokumentů až po interní datové systémy za bránou firewall, jako jsou lokální servery, Sharepoint atd., Váš vlastní interní CDE. nebo dokonce automatizaci zveřejňování klientských přenosů.

Použití aplikace Graitec Opentree v celé kanceláři nebo týmu Vám pomůže dosáhnout značného snížení počtu neproduktivních a nákladných úkolů manuální správy výkresů, které Vaše týmy denně provádějí. Zároveň však Vaší kanceláři (ať malé nebo velké) poskytuje špičkové BIM orientované řízení správy dokumentů a dat, robustní auditní stopy, soulad s BIM ISO 19650 a velmi vítané redukci manuálních chyb a nenákladovatelných procesů.

Opentree Vám může pomoci doslova sražením času potřebného na správu dat WIP, až o 80%, což vede k velmi značné časové úsporě v celé firmy.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak může Opentree – správa dokumentů pro architekty a inženýry pomoci překonat výzvy, které na Vás v oblasti správy dat čekají, klikněte na níže uvedený odkaz a domluvte  si telefonickou konzultaci nebo si přečtěte doplňující informace.


Správa dokumentů Revit

Automatizace publikování do pracovních postupů Společného datového prostředí (CDE)

Typické výhody softwaru pro správu dat

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.