Graitec Advance PowerPacks

GRAITEC PowerPacky jsou výkonná rozšíření vybraného softwaru společnosti Autodesk. Tato rozšíření jsou speciálně navržena tak, aby zlepšovala dovednosti, produktivitu a efektivitu uživatelů, což vedle k efektivním workflows při práci v BIM.

Graitec PowerPacky umožňují uživatelům soustředit se na návrh a projekt samotný, takže pak nemusí plýtvat drahocenným časem na všední úkoly, které jsou nedílnou součástí modelování a o něž se PowerPack postará.

Díky více než 26letým zkušenostem v oblasti navrhování softwaru pro stavebnictví, tvoření ocelových konstrukcí a statické výpočty, vám Graitec nabízí tato rozšíření pro CAD aplikace společnosti Autodesk. Jedná se o sady jedinečných a doplňujících nástrojů, šablon a funkčnosti, které jsou záměrně navrženy tak, aby zlepšovaly uživatelské zkušenosti, urychlily stavební projekt a nastolily inovativní postupy.

Kliknutím na obrázky níže získáte podrobnější informace o každém rozšíření PowerPack a o tom, jak zvýšíte produktivitu vašeho podniku.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.