Graitec Advance Workshop

Workshop Badge noyear 256GRAITEC Advance Workshop je specializovaný, snadno použitelný informační systém (MIS) pro řízení výroby ocelových konstrukcí, který umožňuje výrobcům ocelových konstrukcí úplnou kontrolu nad každou fází výroby.

Skladové hospodářství a řízení zásob, sledovatelnost a kontrola kvality, pracnost a CNC procesy pro zvýšení efektivity a snižování nákladů – a nakonec k optimalizaci celkového obchodního výkonu.

GRAITEC Advance Workshop spravuje CNC stroje a jednotlivé pracovní síly podobně, takže je přizpůsobitelný potřebám výrobce ocelových konstrukcí všech velikostí a technické úrovně.

Řízení, správa a optimalizace výroby ocelových konstrukcí

Díky propojení pro import dat ze všech významných 3D BIM softwarů pro ocelové konstrukce včetně aplikace Autodesk Advance Steel nebo možnosti importovat data z aplikace Excel, ERP systémů nebo i manuálně, v kombinaci s ovladači všech hlavních značek CNC strojů, je GRAITEC Advance Workshop mimořádně všestranné řešení pro řízení výroby ocelových konstrukcí.

Funkce

Partneři pro Advance Workshop

Kromě toho, že GRAITEC je aktivním členem organizací pro standardy DSTV a DXF, spolupracujeme s dalšími partnery, abychom zajistili, že náš software zapisuje a interpretuje NC kód, který je 100% kompatibilní s výrobci strojů z celého světa. Následující výrobci potvrzují plnou kompatibilitu s DSTV standardy a spolupracují s námi pro další zefektivnění procesu od návrhu po výrobu.

graitec advance workshop partners

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.