Graitec Advance Design

AD Badge noyear 256

Program Advance Design dnes používají špičkové statické kanceláře po celém světě. Jedná se o softwarové řešení pro analýzu a posouzení statiky konstrukcí, které nabízí intuitivní uživatelské rozhraní a umožňuje navrhování podle norem EN - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 a EC8 a rovněž podle norem USA a Kanady.

Advance Design nabízí prostředí podobné tomu, které znáte z jiných CAD aplikací a zároveň i výkonnou aplikaci pro řešení konstrukcí metodou konečných prvků včetně seismické a dynamické analýzy a obecnou metodou vzpěru. Dále také řešení pohyblivého zatížení od dopravy dle příslušných národních norem pro jakékoliv konstrukce kombinující beton, ocel a dřevo.

V programu je možné provádět jak statickou, tak i dynamickou, modální a nelineární analýzu. Nabízí rovněž snadné vytváření a editaci náhledů na konstrukci a statických výpočtů s detailním posouzením.

Samozřejmostí je plná BIM kompatibilita s funkcionalitami zahrnujícími export, import a synchronizaci do a z REVITu a Advance Steel, stejně jako do dalších programů, které používají standardní typy výměnných souborů.

o Výkoný software, velmi snadný na používání a jednoduchý na obsluhu
o Vhodný pro BIM řešení – plně REVIT kompatibilní
o Odborná technická podpora
o Flexibní licence programu
o Dostupné velké množství referencí po celém světě
o Použití Eurokódu a severoamerických norem

picasion.com 1e738697839c334a0516887ac6d81917

Přehled programu Advance Design

 

 

 Advance Design CZ concrete column design   Advance Design CZ 3d framework optimisation   Advance Design CZ oprava wind loads

Balíčky Advance Design

 • Standard

  Standard

  Varianta zahrnující kompletní modelář pro analýzu metodou konečných prvků, 3D generátor klimatických zatížení, pokročilou analýzu MKP a její výsledky, Revit kompatibilitu a další.
 • Premium

  Premium

  Varianta Standard + návrh jakéhokoliv typu konstrukce - betonové, dřevěné a ocelové prvky a hlavní návrhové normy pro výpočet (Eurokódy a severoamerické normy).+BIM Designers modul pro návrh a posouzení ocelových styčníků
 • Ultimate

  Ultimate

  Varianta Premium + vestavěné RC moduly pro urychlení návrhu, detailů a správy výztuže uvnitř betonových nosníků, sloupů, patek, nosných stěn a střižných stěn.
 • 1

Klíčové funkce a shrnutí

Zajímá vás, jaké realizace vznikly při práci s tímto programem? Podívejte se na reference.

Chcete vědět, jak se s Advance Design pracuje? Přečtěte si náš článek "Seznamte se: Advance Design".

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.