Bim Designers - Steel Series - Stairs & Railings

BIMDesigners21 Badge noyear 256Bim Designer pro schodiště a zábradlí přichází s několika nástroji věnovanými tvorbě různě uspořádaných schodišť.

To se zkombinovalo s některými nástroji pro vytváření zábradlí, jako je zábradlí s kulovými spojkami, a pak s naším nástrojem pro vytvoření více konvenčních zábradlí s doplňkovými vlastnostmi jako jsou výplňové panely, různé spojky a rámy.

Bim Designer má vlastní vyhrazenou kartu Ribbon, která se instaluje do rozhraní Advance Steel, s nástroji vhodně seskupenými pro snadnější identifikaci a aplikaci.

CZ bim designers stair and railing ribbon

Nástroje pro schodiště

Tyto nástroje pro schodiště se skládají ze sedmi různých variant konfigurací pro přímé schodiště - aby uživatelé mohli rychle vytvořit uspořádání od schodišť přímých dvouramenných s mezipodestou až po tříramenné schodiště tvaru U, vše s definovatelnými konfiguracemi pro mezipodesty.

Tyto nástroje umožňují vytvoření plechových schodnic pro snadné vytvarování z plechové tabule pomocí plazmy nebo laseru.

CZ plate stringers

Tyto nástroje pro schodiště mají některé velmi užitečné ergonomické nástroje, které umožňují uživatelům vidět shodu schodiště v rámci definovaných pokynů z předem definovaných parametrů.

CZ stair flight

Pokračování se schodišti je možnost pro schodiště se smíšenými stupni, opět existují čtyři typy uspořádání, ze kterých si uživatelé mohou vybrat.

 VIDEOUKÁZKA MODULU Stair & Railing

Nástroje pro zábradlí

V modulu BIM Designers pro zábradlí je několik speciálních nástrojů, které jsou přizpůsobeny průmyslovým aplikacím z konfigurací, jako jsou typové systémy s kulovými nebo klíčovými spojkami, oba mají možnost (prostřednictvím Správce zvláštních dílů) přidat Uživatelem definované systémy odvozené z dat dodavatele.

CZ railing tools 

U těchto nástrojů je standardní nástroj zábradlí pro konvenčněji vyráběné zábradlí s možností vložení zasklených/panelových upínacích systémů a dalších rámových řešení.

Nástroje pro zábradlí nabízejí několik možností nastavení a konfigurace, jednou z těchto funkcí je možnost definovat sloupky do vyhrazených bodů. Uživatel může vybrat bod, místo aby se snažil určit místo pomocí měření.

Hlavním klíčovým rysem nástrojů pro zábradlí je také schopnost vytvářet madla - nezávisle na potřebě referenčního nosníku. Zábradlí lze vytvořit pouhým výběrem řady bodů nebo čar, takže není nutné vybírat nosník.

To je užitečné při vytváření typů zábradlí s kulovými a klíčovými spojkami, pokud by uživatel chtěl vytvořit pouze zábradlí bez ostatních podpůrných nosníků /konstrukce.

 VIDEOUKÁZKA ball post Railing overview

Nástroje pro nástěnné zábradlí

Nástroj umožňuje rychle vytvořit nástěnné zábradlí na jádro schodiště pomocí definiční čáry, vytvořit požadovanou čáru ve výšce nad hranou schodu a poté vybrat čáru jako vstup. Zábradlí na stěně bude vytvořeno s „vrškem madla v definované výšce nad hranou schodu“.

CZ wall rails

 VIDEOUKÁZKA wall rail tool overview

Toto jsou jen některé z vybraných nástrojů dostupných prostřednictvím tohoto pluginu pro Autodesk Advance Steel, který je dostupný v Graitec BIM Designer Steel Series.

Chcete-li se o tomto nástroji dozvědět více, klikněte na níže uvedené tlačítko a vyžádejte si další informace.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací Stáhnout Graitec software

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.