Graitec Advance BIM Designers

BIMDesigners21 Badge noyear 256Advance BIM Designers je sada aplikací navržených speciálně pro odvětví železobetonových a ocelových konstrukcí, které pomocí BIM postupů urychlují jejich návrh a vytváření potřebné dokumentace.

Pomocí BIM Designers jste například schopni navrhnout a posoudit železobetonové prvky, vygenerovat statické zprávy nebo výkresy výztuže, vytvořit efektivně výkresy výztuže v Revitu dle národních zvyklostí nebo posoudit ocelové přípoje.

Aplikace ze sady BIM Designers mohou pracovat samostatně, nebo jako nadstavba do programů Revit, Advance Steel a Advance Design.

 

Hierarchie produktu a modulů

BIM designers strom final

Concrete Series

Graitec Advance BIM Designers – Concrete Series je sada nástrojů speciálně vyvinutá pro uživatele, kteří vytváří výztuže konstrukcí v Revitu a železobetonové konstrukce pomocí platformy Revit.

Tato řada aplikací pracuje s různými mezinárodními standardy a automatizuje i návrh a tvorbu 3D výztuže a vytváření související dokumentace včetně zpráv o posouzení, výkresů, výkazů pro běžné železobetonové sloupy, nosníky a základové prvky. Concrete Series je integrován s aplikací Autodesk Revit® jako výkonný plugin Revit Rebar nebo plugin do Advance Design a je k dispozici také jako samostatné řešení.

Podívejte se na odkaz a dozvíte se více o Graitec Advance BIM Designers – Concrete Series a o tom, jak právě vám mohou pomoci s prací na projektu. 

Graitec bim designers

Steel Series - Stairs & Railings

Navrhujte rychle schody a zábradlí v Advance Steel pomocí modulů Graitec BIM Designers Stairs a BIM Designers Railing Designer. Tyto specializované moduly poskytují širokou škálu velmi potřebných nástrojů, které vám pomohou dosáhnout nové úrovně produktivity a zároveň vám umožní rychle a snadno provést široké spektrum vlastních úprav vašich projektů schodů a zábradlí.

Modul Stairs vylepšuje modelování schodů řadou nástrojů, které pokrývají rovné schody ve tvaru L, U, S a schodiště se smíšenými stupni. Uživatelé modulu Railings si užijí řadu možností včetně výplňových panelů, jako jsou balustrády, nezarámované a rámové skleněné, nebo síťové panely, a dokonce i systémy s kulovými spojkami.

V následujícím odkazu se dozvíte více informací o modulech Steel Series Stairs & Railings a o tom, jak pomáhají vylepšit modelování a tvorbu výrobní dokumentace.

Prohlédněte si níže ukázku sedlového schodiště a nástěnného madla v akci.

stairs and railings video

Steel Series - Steel Connection Designer

Součástí GRAITEC BIM Designers je Steel Connection Designer, který zajišťuje konfiguraci bezešvého řešení se schopností spravovat a počítat šroubované a svařované spoje s plně podrobnými reporty statického výpočtu, které obsahují výpočtové vzorce a odkaz na normu.

Steel Connection Designer umožňuje rychlé navrhování různých spojů v projektech Advance Design a má také možnost spouštět se samostatně jako samostatná aplikace.

CZ clip angle 500px

 V následujícím odkazu se dozvíte více informací o Steel Series Steel Connection Designer a o tom, jak pomáhá zlepšovat pracovní postupy při navrhování spojů ocelových konstrukcí.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.