Sada pro média a zábavní průmysl

Sada aplikací Autodesk pro média a zábavní průmysl

ikona sady pro média a zábavní průmysl

Získejte přístup k nástrojům, které si oblíbili profesionálové po celém světě, v jednom unikátním balíčku – Sadě Autodesk pro média a zábavní průmysl.

Software z této kolekce je široce používán v celé škále projektů a stojí za světovými kasovými trháky, které si vysloužily oscarová ocenění za filmové efekty, jako je Captain America, Harry Potter, Transformers, Úsvit planety opic, Strážci Galaxie nebo Hra o trůny.

V herním průmyslu vznikla s pomocí softwaru Autodesk řada globálně úspěšných titulů, jako jsou Deus Ex, Uncharted a Call of Duty a pro svá díla si ho vybrali herní vývojáři, jako jsou EA Sports, Eidos a Ubisoft.

Seznam projektů, které vznikají díky produktům sady pro média a zábavní průmysl je skoro nekonečný a tyto aplikace pro vás vytvoří, na co si vzpomenete: 3D modelování, animace, renderování a další. Autodesk se postará o to, abyste měli po ruce právě ty nástroje, které potřbujete k dosažení cílů a v neposlední řadě i dodržení deadlinů. Jediné, co budete potřebovat je vaše představivost a odhodlání vytvářet podmanivé CGI nebo VFX.

S aplikacemi Maya a 3ds Max můžete pozvednout své návrhy na zcela novou úroveň díky špičkovému setu funkcí. Když k tomu přidáme klíčový software, jako je Mudbox, Motionbuilder a ReCap Pro, máte možnost přivést své nejdivočejší nápady k životu.

Ať už pracujete na nacházejícím filmovém trháku, televizní hitu nebo novém herním fenoménu, se sadou pro média a zábavní průmysl si můžete být jisti, že vytvoříte realistické postavy, úchvané prostředí a zaujmete své publikum s nápadnými vizuálními efekty.

Práce se sadou pro média a zábavní průmysl

Toto krátké video vás provede prací s aplikacemi, které najdete v této sadě Autodesk. Od konceptu, přes fotogrammetrii, rozložení animace, texturování, až po konečný render.

 

Jak sadu aplikací zakoupit

Typy licencí

Software zahrnutý v této sadě

Požadavky na hardware

Jak sadu aplikací pro média a zábavní průmysl zakoupit

Sadu pro architekturu a stavebnictví získáte jednoduše měsíčním, ročním nebo tříletým předplatným a cena je tak výhodná, že při koupi dvou nebo více plných licencí budete schopni snížit náklady na software.
Když sadu navíc zakoupíte sadu od nás, získáte také nárok na podporu při instalaci zdarma po dobu 30 dní.

Možná vás překvapí, že nákup celé kolekce aplikací je výhodnější než kdybyste si koupili jen dva jednotlivé produkty – čímž získáváte celé portfolio výkonných řešení za více než příjemnou cenu.

Typy licencí Sady pro média a zábavní průmysl

Jak už bylo řečeno výše, tuto sadu aplikací získáte předplacením softwaru, a to formou samostatných nebo síťovích licencí. V případě nákupu síťové licence má přístup k softwaru více uživatelů, avšak pracovat s ním může v jednu dobu vždy jen jeden.

Jako předplatitel softwaru Autodesk získáte důležité výhody, jako například:

  • Nejnovější verze produktů
  • Práva k používání předchozích verzí
  • Technickou podporu
  • Cloudové úložiště a další

Seznam všech předplatitelských výhod naleznete na naší stránce o předplatném Autodesk.

Software zahrnutý v Sadě pro média a zábavní průmysl

Sada nabízí řadu programů a vy se můžete rozhodnout, který z nich si nainstalujete. Najdete zde vše, co potřebujete k navrhování vizuálně podmanivých projektů, včetně:

 

Maya – animace, modelování, simulace a renderování. Celá sada nástrojů zefektivní vaše pracovní postupy a projekty. Těšte se například na fyzikální simulace, fluidní účinky na modely nebo simulaci vlasů i oblečení.
Autodesk 3ds Max – jedna z předních aplikací pro modelování, renderování a vizualizaci. S 3ds Maxem můžete tvořit VR scény, detailované rendery a podmanivé architektonické vizualizace.
Motionbuilder – animátoři a režiséři mohou s Motionbuilderem tvořit realistické animace lidského pohybu.
Sketchbook – aplikace navržená pro konceptuální výkresy a ilustrace, s jejíž pomocí můžete rychle přenést své nápady do digitálního prostředí.
Mudbox – sochejte a malujte v Mudboxu, tvořte textury přímo ve svém modelu pomocí různých štětců a šablon, a to vše ve vysokém rozlišení s použitím systému vrstev založeném na Photoshopu.
Character Generator – vytvářejte 3D postavy pro animaci pomocí nástrojů ve webovém rozhraní.
Recap Pro – „Očistěte“ své modely z fotogrammetrického sofwaru a přeměňte je na mračno bodů nebo síť. Tyto 3D modely pak můžete použít i v jiných CAD programerch.
Autodesk Rendering – Nebaví vás čekat hodiny, nebo dokonce dny na lokální rendery vašich projektů? Využijte síly cloudu a tvořte fotorealistické rendery on-line v rekordním čase.

Cloudové úložiště – s touto sadou získáte 25 GB místa na cloudovém úložišti.

Požadavky na hardware pro Sadu aplikací pro média a zábavní průmysl

Každý z programů v Sadě aplikací pro média a zábavní průmysl má vlastní požadavky na hardware, které si můžete přečíst na webu Autodesku tady.

Stejně jako u každého softwaru, investice do správného hardwarového řešení, výrazně zlepší jak produktivitu, tak i uživatelskou zkušenost, takže se neuchylujte pouze k těm nejlevnějším řešením, protože v ideálním případě budete potřebovat správnou rovnováhu procesorů, grafiky, paměti a ultra rychlé paměti, aby software plně využil svůj potenciál.

pracovní stanice CAD

Pokud byste s námi chtěli probrat nákup Sady pro architekturu a stavebnictví nebo vaše hardwarové požadavky, jednoduše nám zavolejte, abychom vás mohli provést možnými alternativami a ukázat vám nejvýhodnější nabídky, možnosti platby nebo jakékoliv jiné dostupné nabídky.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.