Lumion banner
Jeden z nejpoužívanějších programů na vizualizace.

Vizualizace jsou vždy náročným a zdlouhavým procesem. S Lumion 3D jde vždy všechno jednoduše. Okamžitě vdechne život vašim návrhům s realistickou krajinou.

Vše rychle s výsledkem krásné vizualizace

Práce v Lumione 3D nevyžaduje žádné školení a po 15 minutách se můžete naučit vytvářet obrázky, videa a 360 panoramat (včetně VR) s vysokým rozlišením, které jsou ideální pro prezentace pro klienty. Od přidávání tisíců stromů a texturovacích budov až po vykreslování obrazu s vysokým rozlišením ve formátu plakátu.

Kompletní budování kontextu

Viz svůj 3D model v kontextu reálného světa. S tisíc vysoce kvalitních objektů a ohromujících, realistických materiálů z knihovny Lumion 3D můžete vytvořit kontext, který váš projekt potřebuje v rekordním čase.

Dosáhněte více

Od vykreslování v reálném čase přes LiveSync až po vytváření statických obrázků VR-ready, vizualizační software Lumion dokonale zapadne do vašich stávajících pracovních postupů. Kromě zefektivnění zobrazování projektů zjistíte, že s Lumionom můžete dosáhnout více.

Specifikace a porovnání LUMION vs. LUMION PRO = ZDE

S Lumionom je všechno rychlé. I seznámení se s ním.
Pusťte si video:

LUMION 10 JE ZDE!

Ještě jednodušší a hezčí vizualizace v Autodesk Revit!

LUMION logo na web

LUMION 10 video

Vyplňte formulář a obdržíte od nás zkušební verzi LUMION PRO.

Stáhnout LUMION

Naplňte své návrhy energií skutečných prostorů a prostředí s 5 259 objekty dostupnými v knihovně Lumion 9. Od interiérů po exteriéry, lesy a pláže až po husté městské scény. Lumion Pro obsahová knihovna Vám ušetří hodiny z procesu renderování. Najdete v ní rychle tisíce běžných objektů.

Klikněte na obrázek pro animaci.

Lumion Gif

Vyplňte formulář a obdržíte od nás zkušební verzi Lumion nebo LUMION PRO. 

Stáhnout LUMION

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.