Více informací

Klikněte pro dotaz na:

Více informací

Autodesk Vault Banner 2019

Správa dat s Autodesk Vault 2022

vault workgroup 2021 badge 256px opt

Autodesk Vault je speciálně navržený tak, aby podnikům a jednotlivcům věnujícím se práci v BIM, stavebnictví, inženýrským projektům nebo digitálnímu prototypování pomohl efektivně spravovat jejich data.

V současné době, kdy se digitální model stává středobodem projektu, je pro mnohé firmy nutností efektivní spolupráce, správa a možnost sledovat čím dál tím větší objem digitálních dat.

Autodesk Vault nabízí řadu výkonných nástrojů pro správu dat a přímé propojení mezi raw CAD daty a programy jako Microsoft SharePoint, Outlook nebo externími ERP systémy, díky čemuž můžete sdílet data i s těmi, kteří nepoužívají CAD.

Autodesk Vault je nabízen v několika verzích vzhledem k vašim požadavkům.

Tyto zahrnují:

  • Vault Basic, s jehož pomocí můžete organizovat, spravovat a sledovat tvorbu dat, simulací a dokumentace
  • Vault Professional, se kterým můžete integrovat pokročilé funkcionality a funkce s aplikacemi pro business
  • Vault Workgroup, který využijete při práci na velkých projektech probíhajících ve více lokalitách
  • Vault Office, díky kterému se mohou i ti, kteří nepoužívají CAD programy, účastnit pracovních procesů

Spravování velkých množství dat, realizaci komplexních projektů a práci v týmu často provádí výzvy, které mohou vést k pochybením nebo způsobit, že přehlédnete důležité milníky, ale mnohým z těchto výzev se dá jednoduše předejít implementací programu Autodesk Vault jako řešení pro správu vašich dat.

Níže se podívejte na video přehled a video návody, v nichž uvidíte, jak vám Vault může pomoci s výzvami, kterým denně čelíte.

Autodesk Vault video shrnutí 

 

 

 

Autodesk Vault – technický přehled

Jak rychleji vyhledat Inventor soubory a ostatní projektová data

inventor-vault-find-files-fasterTrávíte hodiny hledáním souborů z Inventoru – a co takhle specifické hledání podle zákazníka, čísla výkresu nebo jiného zadání? S Vaultem najdete, co potřebujete v době, kdo to potřebujete.

Využijte rozsáhlých vyhledávacích funkcí Vaultu k nalezení dat s hledáním vycházejícím ze specifických vlastností, uložených hledání, zkratek atd. Při prohlížení si zobrazte vlastnosti souboru. Více ve videu.

Jak se vyhnout přepsání Inventor souborů

inventor-vault-collaboration Chcete, aby vám ostatní členové týmu přestali přepisovat data v Inventoru nebo máte problémy se spoluprací na projektu v Inventoru ve složkách na sdílených serverech?
 
S Autodesk Vault můžete spolupracovat na jednom projektu bez toho, abyste si navzájem přepisovali data a s funkcí Vault history můžete vidět, kdo pracuje na jakých souborech.

Vault vám ušetří starosti se sdílenými disky a složkami při práci s daty z Inventoru ve společném úložišti a zvýší tak produktivitu u úkolů, které vyžadují spolupráci. Podívejte se na ukázku, kde se dozvíte více o tom, jak zamezit přepisování dat.

Jak rychle zkopírovat existující soubory a sestavy Inventoru

inventor-vault-copy-design Jakým způsobem jste doposud kopírovali nebo tvořili iterace návrhů a sestav v Inventoru?

Pokud se spoléháte pouze na Inventor, uvidíte, že tím ztratíte spoustu času, nemluvě o omezení názvů souborů, změn vlastností, zvou používání částí nebo jejich výměna a organizování dat.
 
Kopírování stávajících návrhů v Autodesk Vault je naopak naprosto jednoduché, s automatizovanými nástroji, které pro vás kopírují, znovu využijí, vymění a přejmenují soubory v jediném kroku! Zjistěte více ve videu vlevo.

 

Bezproblémové zavedení a implementace CAD

inventor-vault-copy-design Mnoho společností se při implementaci softwaru pro správu dat pro Inventor a další produkty Autodesku obává změn, které čekají uživatele při práci s Inventorem, školení uživatelů a komplikace spojených s modernizací systémů datového managementu.
 
Vault nabízí svým uživatelům tu nejlepší nástroje pro integraci Autodesk CAD produktů. Uživatelé mohou pokračovat v práci ve zvoleném programu, pouze s minimálními změnami.

Implementace a upgrade jsou jednoduché a konfigurace je minimální. V přiloženém videu se podívejte, jak implementace probíhá.

Vylepšená správa revizí v Inventoru

inventor-vault-revision-control Jakým způsobem zamykáte vaše Inventor soubory? Je pro vás těžké rozlišit, zda je soubor možné upravovat? Jak spravujete revizi Inventor souborů?

Autodesk Vault nabízí firmám možnost spravovat Inventor data se zabezpečením složek a souborů. Implementujte bezpečnostní procesy pro návrhy v Inventoru, které vyhovují požadavkům vaší společnosti. Automatizujte správu revizí Inventor dat a integrujte informace z revizí a historii přímo do návrhů.
 
Ve videu se dozvíte, jak na správu revizí.

Výměna dat mezi Vaultem a ERP

erp-integration Jakým způsobem jste doposud sdíleli informace o kusovníku (BOM) z Inventoru s ostatními odděleními?

Hledáte cestu, jak se vyhnout pochybením kvůli sdílení chybných nebo nekompletních informací mezi podnikovými systémy a jak automatizovat výstupní BOM Inventoru s ostatními systémy podniku?

S Autodesk Vault můžete pracovat s informacemi o návrhu a BOM Inventor souborů uvnitř podnikových systémů, díky jednoduché import-export funkci nebo proces dále automatizovat s Vault API a těšit se z plynulé komunikace mezi systémy ve vaší firmě.

Zjistěte víc o integraci Autodesk Inventor dat s ostatními systémy v našem videu.

Autodesk Vault Basic versus Vault Professional

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.