Advance Steel 2019 banner

Autodesk Advance Steel 2023

advance steel 2021 badge 256px opt

Software pro modelování, konstruování a projektování ocelových konstrukcí Autodesk Advance Steel je vysoce pokročilý program navržený pro projektanty ocelových konstrukcí, průmyslové designéry, výrobce, stavební inženýry a architekty, díky němuž mohou získat konkurenční výhodu v oboru.

Tento software disponuje nástroji pro 3D modelování, které přispějí ke zrychlení a zefektivnění procesu navrhování a detailování ocelových konstrukcí, spojů a mnoha dalšího. Také automaticky generuje přesné návrhy dílny a jejího rozvržení tak, aby se vaše hotové návrhy daly pohodlně složit přímo na místě a sníží nutnost přepracování projektu.

Advance Steel můžete získat formou předplatného, buď samostatně nebo jako součást Sady aplikací pro architekturu a stavebnictví. Klikněte zde pro více informací o přechodu na předplatné.

Novinky verze 2023 naleznete v našem PDF.

Návrh v Advance Steel

Autodesk Advance Steel - video přehled

Proč si pořídit Autodesk Advance Steel?

Kromě toho, že můžete tvořit kusovníky (BOM) a NC soubory přímo z modelu, je Advance Steel také extrémně rychlý a pomůže vám předejít možným chybám. Díky tomu, že funguje na platformě AutoCADu, se v programu rychle orientujete a tím pádem je i školení a implementace jednodušší a rychlejší.

Advance Steel, jako část konstrukčního BIM řešení nabízeného společnosti GRAITEC, nabízí interoperabilitu s aplikacemi Revit, Autodesk Robot Structural Analysis, Autodesk Navisworks a Graitec Advance Design. Můžete tak zvýšit efektivitu práce během všech stadií projektu, vylepšit koordinaci v BIM a vytvořit plynulé pracovní procesy. 

I poté, co Autodesk Advance Steel odkoupil, jsme jako původní vývojáři programu stále schopni vám nabídnout ta nejlepší školení, úpravy a implementaci. Náš šedesátičlenný tým zabývající se vývojem neustále posouvá hranice pracovních procesů ve výrobě ocelových konstrukcí a tvoří nástroje na míru v rámci sérií PowerPack.

Advance Steel práce s ocelovými prvky Advance Steel plechy válcované za studena Advance Steel pokročilá implementace Advance Steel školení PowerPack pro Advance Steel

V čem Advance Steel exceluje?

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.