Předplatné Autodesk LT Family

AutoCAD LT Family 2019 banner

 

AutoCAD LT Family softwareS aplikacemi rodiny Autodesk LT máte přístup k odlehčenějším, ale stále výkonným verzím softwaru od Autodesku za zlomek ceny plné verze, což je činí mnohem dostupnější při zachování vysoké kvality.

Uživatelé obvykle nepotřebují celý rozsah funkcí dodávaných s plnými verzemi, ale přesto chtějí využívat možností spolupráce.

V závislosti na konkrétních odvětvích, jako je architektura a strojírenství, máte k dispozici řadu pokročilých nástrojů, které vám umožní vytvořit jedinečné návrhy a prototypy pro zákazníky a klienty za velmi přijatelnou cenu.

Společnost Autodesk neustále pracuje na vývoji a vylepšování těchto nástrojů, abyste měli k dispozici ten nejlepší software, který vám umožní udržet krok s novými trendy v odvětví, jako jsou FOMT, digitální prototypování, aditivní výroba, adopce BIM atd.

Jak a kde nakoupit produkty Autodesk LT

Předplacení softwaru LT je jedním z cenově nejvýhodnějších způsobů, jak dosáhnout dechberoucích návrhů za dostupnou cenu. Uživatelé si mohou vybrat z několika možností předplatného přizpůsobených tak, aby vyhovovaly jejich požadavkům nebo požadavkům jejich architektonických kanceláří, jak krátkodobě, tak dlouhodobě. Navíc uživatelé získají přístup k sortimentu předplatitelských výhod, jako jsou aktuální verze softwaru, renderování v cloudu s aplikací Revit LT a flexibilní licencování.

S Autodesk LT můžete mít jistotu, že budete kupovat a využívat přední světový software, který vám dá náskok před konkurencí a umožní vám dokončit projekty bez problémů a včas.

Produkty řady Autodesk AutoCAD LT Family

autocad lt 2021 badge 136pxAutodesk AutoCAD LT 2022

Software AutoCAD LT byl vytvořen se zvláštním ohledem na snadné používání, což znamená, že můžete vytvářet své návrhy rychleji a stíhat tak těsné termíny a současně stále vytvářet vysoce kvalitní 2D návrhy. Efektivní spolupráce je v současnosti důležitou součástí pracovních zakázek a aplikace AutoCAD LT umožňuje sdílet projekty na různých platformách.


inventor lt 2021 badge 136pxAutodesk Inventor LT 2022

Pokud hledáte špičkový, ověřený software pro modelování sestav, pak je Inventor LT produkt pro vás. S řadou výjimečných nástrojů mohou strojní inženýři a produktoví designéři vytvářet fantastické 3D CAD návrhy nejen za nízkou cenu, ale i v krátkém čase.


revit lt 2021 badge 136pxAutodesk Revit LT 2022

V Autodesku vyslyšeli vaše přání: Revit LT je 3D software, který podporuje práci za použití metodiky BIM. S řadou klíčových funkcí můžete vytvářet exkluzivní architektonické návrhy a sdílet projekty s kolegy snadným způsobem, a to vše při práci s uživatelsky přívětivým rozhraním.


maya lt 2020 badge 136px optAutodesk Maya LT 2022

Modelujte, animujte, navrhujte. Vytvořte svou vlastní hru s pozoruhodným softwarem Maya LT 3D. Nahrávejte svou tvorbu do cloudu a sdílejte návrhy s kolegy, přáteli a klienty a získejte, v rámci předplatného od Autodesku, přístup ke klíčovým herním enginům, jako je 3ds Max Interactive, a přeneste své projekty do života.


autocad inventor lt suite 2021 badge 136pxAutodesk AutoCAD Inventor LT Suite 2022

Chystáte se začít s digitálním prototypováním? Pak vyzkoušejte balíček AutoCAD Inventor LT. Tvořte složité 3D díly a modely díky řadě CAD nástrojů, které vycházejí z integrace těchto dvou pokročilých softwarových programů.


autocad revit lt suite 2021 badge 136pxAutodesk AutoCAD Revit LT Suite 2022

Objevte možnosti informačního modelu budovy v kombinaci s programů AutoCAD LT a Revit LT. Balíček AutoCAD Revit LT obsahuje nástroje, které potřebujete k vytvoření přesných 3D architektonických modelů v BIM.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.