AutoCAD MEP

AutoCAD MEP 2022

autocad mep 2021 badge 256px optSoftware Autodesk AutoCAD MEP 2022 je specializovaný nástroj pro projektanty TZB, postavený na známé platformě AutoCAD.

Aplikace AutoCAD® MEP byla vylepšena o novou sadu specializovaných nástrojů, které povedou ke zlepšení produktivity a přesnosti návrhů a nabízí možnost náhodné kontroly kolizí, aby se zabránilo nákladným přepracováním na místě.

Pro projektanty TZB pracující v prostředí BIM nebo pro ty, kteří při své práci spolupracují s jinými stavebními týmy, je AutoCAD® MEP k dispozici také v Sadě Autodesk pro architekturu a stavebnictví.

AutoCAD MEP je součástí pronájmu aplikace AutoCAD.

Proč si pořídit AutoCAD MEP?

Bohatá sada nástrojů AutoCAD MEP a rozhraní specifické pro návrhy technických zařízení budovy nabízí schématické palety nástrojů včetně kreslení potrubních systémů a HVAC technologií a vy tak zdokonalíte své pracovní postupy a zvýšíte produktivitu.

Inteligentní funkce anotace dále napomáhají výkresu produktivity s automatizací měřítkových textů a inženýrských témat umožňují rychlé vizuální referenci základních dat, jako jsou například ztráty třením a potrubní tlakové třídy.

AutoCAD® MEP také pomáhá řídit aspekty, jako jsou plány s automatickou populací a dynamické aktualizace plánů, protože návrhy systémů jsou vylepšeny tak, aby vyhovovaly požadavkům změn. Nástroje pro správu kreslení aplikace AutoCAD® MEP dále zvyšují produktivitu automatizací prvků návrhu a dokumentace systému.

Společnosti MEP, které vyžadují návrh MEP až po výrobu, mohou mít zájem o software Autodesk Fabrication.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.