AutoCAD 2019 banner

Autodesk AutoCAD 2022 - Pouze jeden AutoCAD

autocad 2021 badge 256pxVytvářejte okouzlující 2D a 3D návrhy díky softwaru AutoCAD®. Aplikace AutoCAD je součástí všech kolekcí Autodesk a pomáhá urychlit vytváření detailů a dokumentace, které pak lze snadno sdílet pomocí technologie TrustedDWG. Aktualizované moderní rozhraní zkvalitní proces projektování a vylepšení produktivity zrychlí pracovní postupy. Pomocí karty Nový rychle otevřete nové a existující výkresy, v galeriích pásu karet budete mít vizuální přístup k obsahu výkresu a díky novým funkcím okna Nápověda snadno zjistíte umístění nástrojů.

Novinky verze 2022 naleznete v našem PDF.

Pouze jeden AutoCAD

Pokud máte pronájem AutoCADu, získáte všechny oborové aplikace s jádrem AutoCAD. Nejste už ničím omezeni, projektujte se specializovanými nástroji pro Váš obor. Díky tomu máte rozšířené pracovní postupy. Využívejte specializované knihovny a rychleji navrhujte v konkrétním odvětví. Efektivně můžete využívat pohledy z 3D modelů, generovat plány, vytvářet seznamy nebo diagramy zapojení.

Už nikdy nebudete mít problém s převodem formátu, vše zastřešuje nepoužívanější CAD formát na světě dwg. Nemusíte už se učit zcela odlišné postupy. Umíte AutoCAD? Bude pro Vás snadné využívat oborové aplikace. Školení u nás v Graitecu Vás tak bude stát méně času i nákladu.

Kdy jindy je ten správný čas přejít na pronájem než teď. AutoCAD - vše v jednom je ten správný důvod. Je čas najít cestu k specializovaným Aplikacím a tím zefektivnit svou práci. Teď je ten pravý čas navrhovat ve 3D, využívat automatizaci při návrhu specifikací nebo vytvářet diagramy na jedno kliknutí.

Měření produktivity práce: AutoCAD® Architecture >> ZDE

Měření produktivity práce: AutoCAD® Electrical >> ZDE

Měření produktivity práce: AutoCAD® Mechanical >> ZDE

One AutoCAD - seznamte se

AutoCAD 2021 Product Overview CZ

 AutoCAD 2021 se specializovanými sadami nástrojů je také k dispozici v kolekci AEC Collection a Product Design & Manufacturing.

AutoCAD Blocks Palette CZAutoCAD Drawing History CZAutoCAD Xref Compare CZ

Co získáte s pořízením aplikace AutoCAD 2021?

autocad 2021 infographic en opt CZ

Při pořízení AutoCAD se Vám otevře cesta plně a bez omezení využívat tyto oborové aplikace založené na AutoCAD jádře:

AutoCAD Architecture

AutoCAD určený pro architekty a projektanty. S AutoCADem Architecture můžete navázat na dosavadní způsoby práce v prostředí AutoCADu. Navíc obsahuje nástroje pro automatizované kreslení stavebních prvků, pro rychlé vytvoření modelu, stavebních výkresů, výkazů, detailů i vizualizace.AutoCAD Architecture je u nás většinou dodáván společně s doplňkovou aplikací DT+, která zahrnuje české normové uzpůsobení (šablonu projektu, rozšířené knihovny stavebních prvků, úpravy a nastavení odpovídající místním zvyklostem vytváření stavební dokumentace).


AutoCAD Mechanical

Software určen pro strojírenské návrhy do výroby, nabízí veškeré funkce aplikace AutoCAD a navíc knihovny normalizovaných součástí a nástroje, které pomáhají urychlit strojírenské CAD navrhování. Pomáhá vytvářet plně automatické kusovníky a navíc převody do formátu step.


AutoCAD Plant 3D

Plant 3D umožňuje navrhovat a vytvářet modely potrubních systémů, včetně podpůrných ocelových konstrukcí, specifických uložení a generovat odpovídající dokumentaci. Plant 3D disponuje nástroji pro 3D modelování potrubních tras založeném na systému specifikaci potrubí. Z modelu lze pomocí nástrojů pro automatické generování dokumentace vytvářet procesní schémata (P&ID), dispoziční ortografické výkresy, izometrické výkresy potrubí a výkazy potrubních tras.


AUTOCAD Map 3D

Aplikace umožňuje inženýrům, plánovačům, mapovým specialistům, zeměměřičům a GIS profesionálům přímý přístup k širokému spektru CAD a prostorových dat, jejich úpravu, vizualizaci a analýzu. AutoCAD Map 3D umožňuje používat nástroje aplikace AutoCAD při udržování širokého spektra informací ze systémů CAD a GIS, neboť poskytuje přímý přístup k nejpoužívanějším datovým formátům v oblasti GIS.


AutoCAD Electrical

Software specializovaný pro navrhování a úpravu elektrického vedení a řídících obvodů. Obsahuje nástroje pro tvorbu knihovny, která už od začátku obsahuje komplexní knihovnu symbolů pro realizaci rychlého a přesného návrhu s výrazným podílem úspor nákladů.


AutoCAD MEP

Aplikace pro komplexní návrhy VZT ve 3D pro budovy. Návrhy zahrnují snadnou tvorbu potrubí, vedení tras, rozsáhlé knihovny a jednoduché výkazy. MEP 3D obsahuje více než 10 500 inteligentních prvků.


AutoCAD Raster Design

Řešení pro úpravy rastrových dat a převod rastrových dat na vektorová - využití ve všech aplikacích AutoCAD. Obsahuje nástroje pro transformaci obrázků a zobrazení georeferencovaných snímků a jejich analýzu.


AutoCAD 2020 Product Overview

AutoCAD je bezesporu nejrozšířenějším CAD programem. Jeho formáty souborů DWG a DXF jsou de-facto standardem pro výměnu CAD dat. AutoCAD patří mezi světovou špičku mezi CAD programy a je úspěšně využíván v celé řadě oborů - strojírenství, stavebnictví, GIS, elektrotechnice, chemii a dalších.

S aplikací AutoCAD® for Mac® získáte známé návrhové a kreslicí nástroje na platformě Mac OS® X.

Užitečné odkazy

AutoCAD 2020 Brozura

AutoCAD 2020 Release Comparison

AutoCAD vs AutoCAD LT

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.