CAD banner

CAD Software

V roce 1982 poprvé spatřil světlo světla 2D CAD software AutoCAD a od té doby je Autodesk světovým lídrem ve vývoji a inovacích na poli softwaru pro navrhování a 3D modelování, design a vizualizace, jehož cílem je podpořit ostatní k čerpání výhod plynoucích z digitální revoluce.Autodesk CAD software

Graitec (dříve AB Studio) se na trhu pohybuje už od roku 1990 a za svou historii již pomohl nesčetným firmám se zavedením a školením 2D i 3D CAD softwaru a BIM řešení.

Pro více informací o nejnovějších produktech Autodesk navštivte náš seznam CAD softwaru a pokud vás zajímají aktuální nabídky, ozvěte se nám přes formulář vlevo na stránce.

AEC – Architektura, stavebnictví a inženýrství

Od 2D CAD softwaru pro architektonické navrhování a BIM řešení, jako je Revit a NavisWorks po CAD balíčky pro stavební inženýrství a statiku jako je Revit Structure, AutoCAD Civil 3D a AutoCAD Map 3D. Všechny produkty nutné při přechodu na BIM jsou obsaženy v Sadě pro architekturu a stavebnictví.


Digitální prototypování a strojírenství

Software pro strojírenství a výrobu od Autodesku pomáhá čím dál více podnikům snížit čas a zvýšit profit díky využití digitálního prototypování.

Od cenově dostupné a nástrojově bohaté sady Autodesk Inventor LT Suite, po balíček Autodesk Simulation, díky kterému mohou uživatelé Inventoru posunout digitální prototypování do nevídaných výšin. Se sadou pro strojírenství a výrobu od Autodesku budete moci konkurovat těm nejlepším z oboru, nejen doma, ale i ve světě. 


Design a vizualizace (Média a zábavní průmysl)

3D design a vizualizace najdou využití u mnoha odlišných subjektů, od architektů a stavebních společností, které pracují s vizualizacemi, 3D animacemi a průchody scén za cílem dosažení nejlepších výsledků a úspěchu v soutěžích, po mediální a zábavní průmysl, včetně tvůrců počítačových her, televizního a filmového obsahu.

Autodesk k těmto účelům vyvinul řadu bezkonkurenčních nástrojů, obsažených v sadě aplikací pro Média a zábavní průmysl, pro profesionály na poli kreativního designu. Ve spojení s nejnovějšími CAD pracovními stanicemi dosáhnete nevídaných výsledků – není proto divu, že software od Autodesku stojí za filmovými efekty oceněnými na Oscara a za 85% vytvořených videoher.


Infrastruktura

V neposlední řadě nabízí Autodesk inovativní a populární 2D a 3D software k vytváření komplexních návrhů infrastruktury, která je nedílnou součástí všech větších stavebních a urbanistických projektů.

Autodesk řešení pro infrastrukturu a GIS, od telekomunikací a rozvodů plynu a elektřiny po odpadní systémy, se staly důležitou částí moderních projektů v BIM, kde napomáhají k vyšší produktivitě, snížení nákladů a času.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.