„BIM ONLINE výuka“.
Promakaná série pro získání pokročilých zručností.

Chcete, aby Vám software ulehčil práci? Chcete ušetřit čas na Vašich projektech? Chcete rychlou návratnost Vašich investicí do softwaru? Pokud ano, neváhejte čerpat ze zkušeností našich profesionálů s dlouholetou praxí v oboru.

Autorizované školící centrum Graitec!
Jsme s Vámi online!  Buďte lepší než ostatní. 

Jako Autorizované školící centrum nabízíme flexibilní CAD online školení nejvyšší kvality. Zařaďte se i Vy mezi profesionály Autodesku. Přihlaste se na námi pořádaná školení, které Vám nyní zajišťujeme, tak abyste nemuseli nikam chodit. Zodpovědně i my zůstáváme doma a CAD školení pro Vás realizují online naši specialisté:

fotoLukas Drbohlav fotoPetr Lanik fotoMilan Nemec fotorobert krrnavek
Lukáš Drbohlav
Technický specialista  
liniové stavby
Petr Laník
Technický specialista
betonové konstrukce a statiky 
Milan Nemec
Technický specialista
BIM
Robert Krňávek
Technický specialista
betonové a ocelové konstrukce

 Pro rýchlý přehled klikněte na příslušnou sekci výše.

obrzky bim covid infrastruktura obrzky bim covid konstrukce obrzky bim covid vypocty obrzky bim covid stavebnictvi

 

Oblast: Stavebnictví

Oblast: Infrastruktura

Oblast: Konstrukce

Oblast: Výpočty

 


Autorizovaná školící centra Graitec pro produkty Autodesk

training

Naše autorizované školící centrum Autodesku vám poskytne celou řadu standardních Autodesk kurzů a navíc také školení na míru pokrývající všechny aspekty softwaru Autodesk a jeho implementaci.

Naše multifunkční učebny jsou plně vybaveny pracovními stanicemi pro CAD, velkoplošnými obrazovkami nebo projektory. Školení pod vedením kvalifikovaných lektorů začíná obvykle v 8.30hod a končí v 16.00hod včetně přestávky na oběd.

Na začátek pro vás máme připraveny naše standardní, Autodeskem certifikované CAD kurzy a Autodesk CAD školení, která jsou připravena tak, aby vás srozumitelně seznámila s vybraným softwarem na začátečnické úrovni. Získáte tak pevné základy pro pozdější práci s programem a rozvíjení vašich schopností během jeho dalšího užívání.

Poté, co si projdete základním školením a porozumíte si s vaším softwarem, můžete se přihlásit na kurzy pro středně pokročilé a pokročilé, které vám pomohou rozvíjet vaše schopnosti správným směrem.

V neposlední řadě nabízíme školení na míru pro zkušené uživatele nebo ty, kteří se zajímají o specifické funkce nebo pracovní procesy v softwaru od Autodesku. S instruktorem můžete do detailu probrat, co byste od školení chtěli a čeho chcete docílit.

Pokud je pro vás cestování problematické nebo pokud chcete zaučit větší počet lidí, ozvěte se nám a můžeme spolu domluvit školení přímo ve vašich prostorách, což se může pozitivně odrazit na ceně. Můžete využít vlastní počítače nebo si od nás můžete zapůjčit mobilní CAD pracovní stanice.

Zjistěte více o našem školení

 

 

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.