Autodesk Fusion 360 Training

Školení Autodesk Fusion 360

Fusion 360 screenshot

Díky školení Autodesk Fusion 360 se budete v této aplikaci zaměřené na 3D design, simulaci a CAM programování perfektně orientovat. Fusion, jak jeho jméno napovídá, propojí proces navrhování a vývoje produktu do jedné cloudové platformy, kterou spustíte na svém PC nebo Macu.

S pomocí Autodesk Fusion 360 můžete modelovat své návrhy ve 3D, a poté použít nástroje simulace k pevnostní nebo jiné analýze. Následně si vyberete způsob, jakým chcete výsledný produkt realizovat. S Fusion 360 můžete tvořit soubory pro 3D tisk, nastavit CAM nebo tvořit tradiční 2D výkresy.

Fusion 360 již obsahuje nástroje pro správu a sdílení dat, což z programu dělá inovativní platformu pro navrhování produktů a rozhodnutí účastnit se našich Fusion 360 CAD školení je skvělým způsobem, jak vylepšit své schopnosti v oblasti 3D navrhování a výroby.

Vhledem k výkonnosti tohoto softwaru je osvojení si práce s ním relativně lehké, avšak pokud z něj chcete získat co nejvíce a v co nejkratším čase, pomůžou vám v tom naši školitelé. Jakmile se naučíte aplikaci ovládat, váš podnik bude okamžitě profitovat s propojených pracovních procesů, od konceptu, přes simulaci až po CAM a 3D tisk – to vše z jednoho CAD balíčku. 

V Graitec disponujeme širokým portfoliem kurzů, kterých se můžete účastnit buď na naší pobočce nebo přímo u vás , popřípadě online s našimi časově flexibilními, certifikovanými kurzy Autodesk.

Školení Fusion 360

Aplikace Fusion 360 byla navržena tak, aby jí mohli využít profesionálové mnoha odvětví. Naše kurzy Fusion 360 proto zahrnují školení pro začátečníky, které vám pomůže zvládnout základy, a pokročilé moduly na různá témata, jako například CAE a CAM.

Klikněte sem a zjistěte více o aplikaci Fusion 360.

.

Fusion 360 model

Základní školení Fusion 360

Studenti se naučí základní principy přímého a parametrického 3D modelování ve Fusion 360. Studenti se naučí, jak importovat již existující 3D modely do této platformy a jak spolupracovat na 3D modelech online.

Studenti se naučí, jak převést své návrhy do sestav k provedení kinematické analýzy, jak tvořit seznam součástí a jak pracovat s návrhy online, exportovat 2D a 3D soubory pro další použití a tvořit 2D výkresy z 3D modelů.

Školení Autodesk Fusion 360 pro pokročilé

Moduly pro pokročilé si můžete vyžádat na následující zaměření: Fusion 360 CAM, Fusion 360 simulace a Fusion 360 T-Splines.

Dotaz na více informací a cenu školení Autodesk

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.