Školení Autodesk Inventor

Inventor-training-courses

Autodesk Inventor je světově nejprodávanějším softwarem pro 3D parametrické modelování a digitální prototypování, který vám přinese nečekané zvýšení produktivity a zkrátí pracovní cyklus, ať už se věnujete strojírenství, inženýrství nebo produktovém designu.

Záměrem školení Autodesk Inventor je zajistit, aby firmy věděly, jak využít širokých možností tohoto softwaru a jak těžit z potenciálu 3D parametrického modelování a digitálního prototypování, které přesahuje jednotlivé disciplíny.

Základní školení Autodesk Inventor

Dvoudenní až třídnní školení je určené pro uživatele, kteří začínají s Autodesk Inventorem. Během školení se seznámíte s programem Autodesk Inventor, získáte základní znalosti o nastavení programu, vytváření 3D modelu, tvorby součástí, vytváření sestav a vytváření výkresů.

Školení Autodesk HSM

Tento jednodenní kurz je navržený pro uživatele, kteří se chtějí naučit pracovat s HSM CAM a zlepšit tak pracovní procesy z návrhu po CNC.

Otevřený termín

Školení označená jako Otevřený termín nemají zatím vypsané žádné konkrétní datum konání. Odesláním poptávky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktováním na tel.: 244 016 055, neprovádíte závaznou objednávku, ale jen vyjadřujete nezávazný zájem o účast. Obratem Vás kontaktujeme a domluvíme se na konkrétním termínu školení.

Poznámka

Školení probíhá vždy na posledních verzích Autodesk Inventor a každý zúčastněný má k dispozici samostatné pracoviště (notebook).

V případě řešení individuálních potřeb, přípravy školení na míru, školení v jiných prostorách, apod. nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi Vám zpracujeme kalkulaci.

Dotaz na více informací a cenu školení Autodesk

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.