Školení nových verzí AutoCADu

Kurzy osvěžení práce s AutoCADem – už od prvního uvedení softwaru AutoCAD na trh Autodesk neustále doplňuje nové funkce a snaží se nejen držet krok s dobou, ale ideálně ji předejít. 

Pro uživatele tohoto softwaru to pak znamená, že oni musí udržet krok s jeho vývojem. To je ovšem během již probíhající práce na projektu často vyloučené a pokud i po jeho skončení přijde na řadu projekt další, není na zkoušení nových verzí čas, a tak se lehce stane, že uživatelé často nevyužívají svůj produkt efektivně a naplno. 

Školení nových verzí AutoCADu je tu tedy proto, abyste se při práci naučili využít všech novinek a funkcionalit, které nové verze nabízí a které vám podstatně zjednoduší a zkrátí práci. Toto školení je většinou dvoudenní a výuka je přizpůsobena zkušeným uživatelům, takže není vhodné pro nováčky.

Probraná témata samozřejmě závisí na tom, co jednotlivé nejnovější verze zrovna nabízí.

Chcete-li se o školení dozvědět více nebo zajímá-li vás program právě probíhajících kurzů, neváhejte nás kontaktovat níže.

Zjistěte více o školení Autodesk

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.