Školení a kurzy AutoCAD

AutoCAD školení a kurzy jsou bezpochyby tou nejlepší cestou, jak začít vylepšovat své schopnosti s 2D a 3D softwarem, protože 2D navrhování a 3D modelování dnes patří mezi zásadní dovednosti ve všech disciplínách zabývajících se designem. 

Portfolio společnosti Graitec nabízí širokou řadu školení, kterých se můžete účastnit v našich učebnách, ve vašich vlastních prostorách nebo dokonce online, přes naši flexibilní, Autodeskem certifikovanou online školící platformu.

AutoCAD-trainingSpolečnosti, které investují do CAD školení jsou odměněny nejen nárůstem produktivity, ale v mnoha případech také inovativními návrhy, jak se uživatel CAD softwaru postupně sžije s daným programem a používá ho jako nezbytnou součást navrhování místo toho, aby se s ním teprve učil a ztratil tak cenný čas.

Z tohoto důvodu jsou také uživatelé, kteří si neprošli AutoCAD kurzy o mnoho pomalejší ve srovnání s jejich vyškolenými kolegy a trvá jim mnohem déle, než se naučí být produktivní a efektivní při práci s AutoCADem nebo jiným softwarem. 

Autodesk CAD software je navržen pro mnoho různých odvětví a disciplín, a proto jsou naše kurzy rozděleny na základní 2D navrhování pro ty, kteří potřebují úvodní zaškolení, a pokročilejší 2D a 3D AutoCAD školení pro uživatele, kteří už mají ACAD znalosti, ale chtěli by vylepšit své schopnosti nebo se naučit pracovat s AutoCAD řešeními pro specifická odvětví. 

Dostupné AutoCAD kurzy

Graitec pořádá množství flexibilních školení AutoCADu, navržená tak, aby vyhověla každému, ať už začátečníkům nebo pokročilým:

Základní školení AutoCAD

AutoCAD kurzy pro pokročilé

3D AutoCAD školení

Specializované kurzy AutoCAD

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.