advance steel

Školení Advance Steel

Advance Steel Training Farm Shed

Zlepšete svou produktivitu s kurzy Autodesk Advance Steel. Jakožto vývojáři softwaru Advance Steel nabízíme bohaté zkušenosti a školení na míru.

Naše Graitec portfolio obsahuje vyčerpávající nabídku školení, která pokryjí všechny druhy implementací a postaráme se o to, abyste si z kurzu odnesli nejen důležité znalosti, ale také dovednosti, díky nimž zvýšíte svou produktivitu.

Všechny naše kurzy jsou navrženy tak, abyste byli schopni využít všech funkcí, které Advance Steel nabízí a vytěžili co nejvíce z nástrojů, které jsou součástí tohoto výkonného softwaru pro 3D detailování ocelových konstrukcí. Zajistíme, abyste po proškolení získali potřebné dovednosti k tomu, abyste mohli Advance Steel zavést do svých konstrukčních projektů.

Níže vám představíme naše základní školící moduly, ale můžeme pro vás také vytvořit kurzy na míru, podle vašich potřeb.

Pro více informací o nadcházejících školeních a datech se podívejte na kalendář akcí níže.

Základní školení Advance Steel

Pokročilá implementace

Otevřený termín

Školení označená jako Otevřený termín nemají zatím vypsané žádné konkrétní datum konání. Odesláním poptávky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktováním na tel.: 244 016 055, neprovádíte závaznou objednávku, ale jen vyjadřujete nezávazný zájem o účast. Obratem Vás kontaktujeme a domluvíme se na konkrétním termínu školení.

Poznámka

Školení probíhá vždy na posledních verzích Autodesk Advance Steel a každý zúčastněný má k dispozici samostatné pracoviště (notebook).

Dotaz na více informací a cenu školení Autodesk

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.