Certifikace Autodesk

Buďte lepší než ostatní

Ať už se pohybujete ve výrobě, stavebním inženýrství nebo architektuře, s certifikací od Autodesku bude váš podnik vždy ve výhodě.

Dnešní trh je složitý a přeplněný. Firmy se chopí každé výhody, aby dosáhly na ty nejlepší projekty. Pokud taková výhoda specificky podpoří věrohodnost vašich zaměstnanců a zvýší jejich produktivitu, pak všechny konkurenty necháte za sebou.

Autodesk Certification

Pro vás je touto výhodou právě certifikace od Autodesku. Možnost certifikace vašich zaměstnanců vznikla nejen proto, aby mohli prokázat, že jsou opravdovými profesionály pro daný software, ale také z toho důvodu, aby podpořila jejich profesionální vývoj, zlepšila jejich produktivitu a vám pomohla získat co nejvíce z produktu, do nějž jste investovali. Navíc je Autodesk certifikace důležitým nástrojem při náboru nových zaměstnanců. Lepší management pracovní síly a rozhodování vám navrátí vaše investice formou vašich zaměstnanců.

Pomozte svým zaměstnancům zviditelnit se

Je důležité, abyste se jako zaměstnavatel postaral o zviditelnění úspěchů vašich zaměstnanců vhodnou formou. Každý absolvent získá elektronický certifikát, který je možné vytisknout a zarámovat. Dále také obdrží oficiální logo certifikace Autodesk, které mohou použít na svých vizitkách nebo v hlavičce dopisu.

Zkoušky založené na výkonu - doklad zkušeností vašeho zaměstnance

Certifikace Autodesk na profesionální úrovni zahrnuje zkouškY založené na výkonu. To znamená, že se testují schopnosti vašich zaměstnanců splnit jednotlivé úkoly, spíše než jejich odpovědi na otázku, jak by je splnili. Testování založené na výkonu je všeobecně uznáváno jako lepší záruka toho, že vaši zaměstnanci opravdu mají zkušenosti nutné k provedení výkonu jejich práce.

Postarejte se, aby byli vaši zaměstnanci v obraze s oficiálními podklady ke zkouškám od Autodesku

Příprava je důležitá. Oficiální podklady a cvičení ke zkouškám od Autodesku pomůže vašim zaměstnancům zhodnotit, jak jsou na tom s dovednostmi a znalostmi ke zkoušce. Každý z textů obsahuje učivo, které mohou u zkoušky očekávat a cvičení k úkolům, které budou muset během zkoušky splnit.

Okamžitá zpětná vazba od expertů z Autodesku

Bez ohledu na to, jestli vaši zaměstnanci zkoušku úspěšně složí nebo ne, obdrží zpětnou vazbu a zjistí tak, ve kterých oblastech by se měli zlepšit. Jejich výsledky spolu se zpětnou vazbou budou kdykoli přístupné po dobu trvání jejich online profilu.

Zhodnoťte jejich znalosti ještě před certifikací

Zvyšte šance svých zaměstnanců uspět při zkoušce. Tyto online zkoušky otestují znalosti nástrojů, funkcí a úkolů specifických pro každou Autodesk aplikaci. Jsou přístupné 24/7 a pomůžou vám zjistit, jak dobře jste připraveni, zvýšit sebevědomí a připravit se na certifikaci.

Proč certifikace Autodesk?

  • Získejte co nejvyšší návratnost investic do software
  • Spolehlivě ohodnoťte schopnosti a znalost zaměstnanců
  • Zrychlete jejich profesní vývoj
  • Rozhodujte se lépe při náboru zaměstnanců

Jak vyniknout nad ostatními

K získání certifikace musí vaši zaměstnanci složit zkoušky a splnit pět základních kroků.

  1. Vyberte pro své zaměstnance tu správnou certifikaci: vyberte úroveň a tu aplikaci od Autodesku, která jim vyhovuje nejvíce. Oni se mezitím mohou začít připravovat z podkladů a cvičení, která jim přesně vyloží, jaké dovednosti budou potřebovat
  2. Zhodnoťte, jak jsou na tom: otestujte znalosti svých zaměstnanců.
  3. Připravte je: pomozte jim vylepšit dovednosti s oficiálními podklady ke zkouškám od Autodesku, nebo je pošlete na školení do autorizovaného centra Autodesk.
  4. Zajistěte, aby se procvičili v tom, co se naučili a získali tak zkušenosti.
  5. Účastněte se zkoušky.

Nakonec se zaregistrujte na zkoušku online.

Více o certifikaci Autodesk si přečtěte na https://www.autodesk.ca/en/training-and-certification

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.