CAD školení

Chcete, aby Vám software ulehčil práci? Chcete ušetřit čas na Vašich projektech? Chcete rychlou návratnost Vašich investicí do softwaru?

Pokud ano, neváhejte čerpat ze zkušeností našich profesionálů s dlouholetou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádaná školení produktů společností Autodesk a GRAITEC, která probíhají v našich učebnách, školícím středisku Autodesk Authorized Training Center (ATC), příp. online.CAD školení

Naučíme Vás pracovat s nejpoužívanějšími CAD programy a rozšíříme Vaše obzory o nové zkušenosti a tipy.

Získáte vyšší produktivitu a čas na další projekty díky schopnosti efektivně využívat funkce používaného softwaru. Získáte lepší konkurenceschopnost vůči méně zdatným uživatelům používajícím neefektivní postupy.

Graitec nyní nabízí i flexibilní, Autodeskem certifikované online školení, abyste měli šanci splnit si všechny zkoušky a certifikáty nutné k úspěchu vaší firmy.

Školení Autodesk

Jako Autorizované školící centrum nabízíme školení nejvyšší kvality. Zařaďte se i Vy mezi profesionály Autodesku a získejte celosvětově uznávaný certifikát a výhody s tím spojené právě u nás.

Díky školení v našem Autodesk training centru získáte informace o nejnovějších funkcionalitách, naučíte se nejlepší praktiky a zlepšíte své znalosti produktů Autodesk tak, abyste jej uměli maximálně využít v praxi. Získáním znalostí v oblasti, ve které to nejvíce potřebujete, dosáhnete rychleji co nejlepší návratnosti své investice.

Certifikát Autodesk - Jak to funguje?

Přes nás si objednáte certifikační test, který absolvujete v našich učebnách v Praze. Jsme certifikovaným partnerem na produkty

  • AutoCAD  2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
  • Autodesk Revit Architecture 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019


Ceny kurzů se pohybují od 45 do 100 Eur. Kontaktujte nás a rádi Vám sdělíme přesnou cenu.

Pokud chcete absolvovat profesionální test je nutné před tímto testem absolvovat základní test.

Školení CADKON a Graitec Advance

Chcete lépe ovládat naše programy jako CADKON, CADKON+ či produkty řady Advance? Jako vývojáři těchto softwarů Vám zaručíme nejkvalitnější odborné školení. Neváhejte a zaregistrujte se!

Profesionální školení jsou určena jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Techničtí pracovníci GRAITECu disponují rozsáhlými zkušenostmi v používání produktů a dobře se orientují v problematice jednotlivých profesí díky naší přímé provázanosti na uživatele na jedné straně a vývoji produktů Advance a CADKON na straně druhé.

V případě, že si vyberete školení produktů Advance a CADKON, máte jedinečnou možnost absolvovat toto školení přímo u vývojářů těchto produktů.

Školení probíhají podle prověřených osnov:

Zjistěte více o našem školení


Řekli o nás:

Uvozovky
"Základní školení Revit ve spol. Graitec nám umožnilo nejen osvojit si základní principy práce v tomto produktu, který naši praxi významně urychluje a posouvá vpřed, ale také pochopit celý koncept práce v systému BIM. Šlo nepochybně o neocenitelný a důležitý první krok tímto perspektivním směrem."

Ing. arch. Petr Hill
TopProjekt, s.r.o., Brno

Uvozovky
"Školení pomohlo naší firmě urychlit začlenění programu Revit do programového spektra. Formou školení jsme se na tento program snadněji adaptovali, než by tomu bylo formou samostudia.

I nadále využíváme tým firmy Graitec ke konzultacím, které velice často ušetří mnoho času s hledáním optimálního řešení při projektování v Revitu."
Ing. Josef Chovan
Delta Projektconsult s.r.o., Třebíč

Uvozovky
"Školení firmy Graitec probíhá ve velmi přátelském duchu v příjemných prostorech. Postup školení je flexibilní, dává prostor otázkám účastníků a řešení konkrétních problémů. Jako profesní vhled do problematiky CAD programů jej můžu doporučit."

Ing.arch. Jiří Voslář
Projektový ateliér pro architekturu a pozemní stavby  s.r.o., Praha


Informace o školení

Zjistěte více o našem školení

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.