1 minute reading time (153 words)

Návod na jednoduchý a rychlý způsob výpisu iVlastností v Autodesk Inventor

Máte software Autodesk Inventor a hledáte jednoduchý a rychlý způsob jak vypsat hromadně iVlastnosti modelu?

Je to velmi jednoduché. Stačí mít PowerPack pro Inventor od Graitecu a spustit funkci výpisu iVlastnosti z daného modelu. V záložce Graitec PowerPack kliknete na tlačítko Vlastnosti souboru a všechny iVlastnosti modelu se otevřou ve vašem textovém editoru. S tímto výpisem můžete pracovat dle vašeho uvážení, například zkopírovat tyto informací do rozpočtového programu, skladového výpisu nebo externího kusovníku.

 PP4INVENTOR ivlastnosti

Tento výpis funguje nejen pro součást a sestavu, ale i pro soubor výkresu nebo prezentace. Zajímavostí je, že se vypíšou názvy vlastností nejen česky, ale i anglicky.

 

Pro uživatele produktu Autodesk Inventor* je teda připraveno rozšíření PowerPack, které nabízí širokou škálu nových funkcí vedoucích ke zvýšení produktivity práce v Inventore. Zrychlete tak své každodenní modelování a zlepšete své pracovní postupy pomocí rozšíření Powerpack pro Inventor. Tento balíček produktivity je nyní ke stažení pro všechny na 1 rok ZDARMA.

 

Revit 2020.1 - část 1
Ako obstál LUMION v teste u ARCHINFO = Lumion 9 PR...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.