3 minutes reading time (570 words)

Power Pack pro Advance Steel 2021 - NOVÉ FUNKCE & ZDOKONALENÍ

PowerPack pro Advance Steel staví na síle lídra trhu Autodesk Advance Steel zahrnutím sady jedinečných nástrojů, šablon a přípojů, které pomohou vylepšit a urychlit zpracování projektu.

 PP4R opt

Power Pack pro Advance Steel 2021 - NOVÉ FUNKCE & ZDOKONALENÍ

Na novém Pásu karet PowerPack jsou nově seřazeny funkce tak, aby sledovaly pracovní proces, od vytváření prvků, maker až k souborům pro výrobu a správu. Příkazy jsou přeskupeny do nových panelů v závislosti na krocích, které je třeba udělat během vytváření projektu.

PP4AS 1 1

Pro nastavení součástí, u kterých není třeba vytvářet výrobní dokumentaci a mohou být objednány nebo vyrobeny na základě informací dostupných ve výkazu materiálu, byl vytvořen nový příkaz Kontrola dílů. Příkaz prohledá všechny díly, které nemají žádnou strojní úpravu, díry, atd., a kromě jejich označení, přidá “Bez výkresu” jako dodatečnou informaci do dialogového okna vlastností Uživatelské atributy prvku.

PP4AS 1 2

Pokud se podíváme na BIM pracovní proces, nabízí verze aplikaci PowerPack 2021 nové možnosti výměny dat mezi Advance Steel a programy společnosti Graitec: GTC/GTCX import a export.

Na konci nového pásu karet najdete i novou volbu Naučit se, kde soustřeďujeme veškeré externí informace, které o funkcionalitách aplikaci Powerpack můžete najít, jako jsou videa, FAQ a naši aktivitu na sociálních sítích.

Od verze 2021 je možné na přímém schodišti definovat nový typ stupňů, stupně ze zvláštních dílů. Pokud použijete Správce zvláštních dílů, můžete konfigurovat nové typy stupňů složených ze speciálních součástí.

PP4AS 1 4

Schodišťové stupně mohou mít novou konfiguraci díky nové funkcionalitě: Nášlapné lišty. Nášlapné lišty mohou být vytvořeny z profilů nebo z profilů z ohýbaných plechů. Kromě stupňů mohou být nášlapnými lištami opatřeny také podesty.

Modelování schodišť často vyžaduje možnost prodloužit podepření schodnice/podesty za hranice definující půdorys základny, aby bylo možné dosáhnout a umožnit spojení se stávajícími podpůrnými ocelovými konstrukcemi.  Také tam, kde se podesta lomí, musí být možnost, aby vnitřní schodnice mohla procházet za lom a být prodloužena k vnější schodnici druhého schodišťového ramene. Proto jsme vytvořili možnost rozšíření schodnice v závislosti na požadované konfiguraci. 

Možnost Přídavné podpory podesty je zbrusu novou funkcí, která přichází s vícenasobnou konfigurací v závislosti na typu podesty, orientaci podesty a prodloužení schodnice:

  • Přímá podesta
  • Podesta s otočením doleva nebo doprava
  • Podesta s 1. vnitřní schodnicí prodlouženou
  • Podesta s 2. vnitřní schodnicí prodlouženou

PP4AS 1 5

 

Nové uživatelské rozhraní po zábradlí s celou novou organizací a detailními obrázky, jasnějšími a výstižnějšími, které nabízejí lepší uživatelský zážitek. Z nového rozhraní těží všechny funkce zábradlí: Standardní zábradlí, Nástěnné zábradlí, Zábradlí s dvojitými sloupky, Zábradlí s kulovými spojkami, Zábradlí se spojkami Key Clamps.

PP4AS 1 6

Nové makro Zábradlí s dvojitými sloupky pro lepší interakci s uživatelem a snadnější konfiguraci. K dispozici v nové paletě Schodiště a Zábradlí, v části Zábradlí je nové makro Zábradlí s dvojitými sloupky, přepracované tak, aby konfigurace byla intuitivní, snadná a rychlá.

Nové typy zakončení v nové verzi 2021 umožňující uživatelům vytvářet nové konfigurace:

  • Labutí krk
  • Návrat ke stěně

PP4AS 1 7

S novou verzí Zábradlí je implementován nový mechanismus: Rozdělení madla. Dělící mechanismus je k dispozici pro všechny horní madla a pro nástěnná madla. Rozdělení lze provést 2 způsoby:

  • Na základě umístění sloupku / úchytu nástěnného madla
  • Na základě maximální vzdálenosti

Pokud se chcete dozvědět více o naší nabídce řešení v oblasti navrhování a analýzy pozemních staveb, stačí přejít na stránku softwaru Graitec. Pokud byste chtěli mluvit s odborníkem na produkt a vidět ukázku, jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací Stáhnout Graitec software

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Revit 2021.1 - NOVÉ FUNKCE & ZDOKONALENÍ
Power Pack pro Revit 2021- NOVÉ POMŮCKY PRO VYZTUŽ...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.