2 minutes reading time (414 words)

Power Pack pro Revit 2021- NOVÉ POMŮCKY PRO VYZTUŽOVÁNÍ

Pro uživatele produktu Autodesk Revit je připraveno rozšíření PowerPack, které nabízí širokou škálu nových funkcí vedoucích ke zvýšení produktivity práce v Revitu. Zrychlete tak svou každodenní práci a zlepšete své BIM pracovní postupy pomocí rozšíření Powerpack pro Revit.

PowerPack obsahuje nástroje pro všechny profese, které nabízí Revit: architektura, statika, TZB. Vzhledem k omezení platformy není dostupný pro Revit LT.

PP4R opt

Power Pack pro Revit 2021- NOVÉ POMŮCKY PRO VYZTUŽOVÁNÍ

Lemovací výztuž otvorů: pomocí tohoto nového příkazu lze rychle generovat konstrukční výztuž lemování otvorů. Je podporována tvorba lemovací výztuže jak u stěn, tak u desek a je možné generovat výztuž pro vice otvorů najednou.

PP4R 2 1

Pomocí nového příkazu Lemovací výztuž hran lze velmi rychle generovat lemovací výztuž podél hran a to jak u desek, tak u stěn. Stačí vybrat jeden (nebo vice) příslušný líc prvku a můžete vygenerovat výztuž v různých nastaveních uspořádání lemovací výztuže a závlačí.

PP4R 2 2

V mechanismu pro generaci Výtahů výztuže bylo pro zvýšení kvality a jednodušší ovládáni provedeno několik změn. Pro rychlejší a snazší indikaci polohy vkládání výtahu výztuže, je výtah výztuže nyní generován až po určení bodu vložení výtahu, a to jak pro jednotlivé položky, tak I pro případ vložení výtahu výztuže všech položek prvku (po jeho vybrání) najednou. Tímto jsme se vyhnuli problémům se zpomalováním softwaru, které způsobovalo obnovování výtahů při zvětšování či posunu.

PP4R 2 3

Nový příkaz pro Krepování výztuže lze využít pro rychlou generaci krepování vybraných konců podélné výztuže. Tento příkaz využijete zejména v situacích, kdy je potřeba zabránit kolizi kolineárních prutů výztuže. Krepování je možné zadat jak na přímých úsecích výztuže, tak i na koncových hácích, a to pro jednotlivé položky nebo skupiny (řady) položek výztuže. V případě definice krepování na skupině (řadě) vložek, je směr krepování kolmý ke směru kladení.

PP4R 2 4

Značka a popis: nový příkaz pro koncovou značku prutu umožňuje na 2D pohledech rychle vytvořit speciální značku, která označuje konec přímého prutu. To je užitečné zejména v případech přesahů výztuže, která je v zákrytu. Označení výztuže a koncová značka závisí na použité rodině (kategorie výztuž). Defaultní rodinu a typ je možné zadat v dialogovém okně Nastavení výztuže.

PP4R 2 5

 

Přečtěte si zprávu o vydání Advance PowerPack 2021 ZDE

Pokud se chcete dozvědět více o naší nabídce řešení v oblasti navrhování a analýzy pozemních staveb, stačí přejít na stránku softwaru Graitec. Pokud byste chtěli mluvit s odborníkem na produkt a vidět ukázku, jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací Stáhnout Graitec software

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Power Pack pro Advance Steel 2021 - NOVÉ FUNKCE & ...
BIM Designers 2021 - ZDOKONALENÍ V MODULU OCELOVÉ ...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.