3 minutes reading time (516 words)

Novinky v Graitec PowerPack pro Advance Steel 2022

Powerpack je rozšíření společnosti Graitec pro Advance Steel, které uživatelům poskytuje více modelovacích nástrojů, spojů, šablon, řezů a dat. V tomto blogu se dozvíte, co je nového ve verzi 2022.

Graitec Advance Steel 2022 Powerpack lze stáhnout prostřednictvím účtu Graitec Advantage a najdete jej v sekci "Stáhnout verze". Na stránkách Advantage je k dispozici také úplný dokument s novinkami.

1 PowerPack for Advance Steel 2021 Graitec Advantage CZ

PowerPack 2022 lze v případě potřeby nainstalovat na Advance Steel 2022 a 2021. Když jste na stránce Advantage Downloads, máte k dispozici 2 možnosti:

1. Setup PowerPack for Advance Steel 2022 - Tímto způsobem nainstalujete pouze balíček 2022 PowerPack na Advance Steel 2022 a 2021, pokud se oba nacházejí ve vašem počítači.

2. Setup Advance 2022 - To vám dává možnost zvolit si instalaci všech produktů Graitec včetně Advance Design, PowerPacků pro Advance Steel, Revit, Inventor, Vault. Tato možnost nainstaluje pouze balíček 2022 PowerPack pro Advance Steel 2022.

Video s novými funkcemi Powerpacku pro Advance Steel 2022 najdete zde.

video1

Metoda synchronizace GTCX - Pro zlepšení pracovních postupů BIM mezi aplikacemi Advance Steel a Advance Design má nyní 2022 PowerPack možnost synchronizovat změny mezi modely.

Jednou z klíčových vlastností tohoto nového mechanismu je, že uživatelé si mohou vybrat, které vlastnosti chtějí synchronizovat, nejste nuceni synchronizovat vše.

2 Synchronizace

Všimněte si také, že v dialogovém okně v části objektů modelu je možnost "Vyhledat" informace, která uživatelům umožňuje rychlé filtrování informací.

3 Zabradli

GTCX Import / export betonových prvků - Pro PowerPack 2022 byly do mechanismu přenosu zahrnuty betonové prvky včetně nosníků, sloupů, stěn, desek, patek (izolovaných i spojitých), takže lze přenášet modely smíšených oborů.

PowerPack Premium Schodiště a Zábradlí – Rychlost - Byla zvýšena rychlost načítání informací z databází, což mělo vliv na rychlost maker při zapnutí možností nebo úpravě parametrů.

PowerPack Premium Zábradlí - Upevňovací výstupky - Uživatelé nyní mohou vytvářet vodorovné nebo svislé upevňovací výstupky pro středové madla, což v kombinaci s mechanismem dělení madelc nyní umožňuje uživatelům vytvářet vyrobené panely zábradlí, aniž by museli rozložit makro.

Spojení středního madla se sloupkem musí být nastaveno na "Zarovnané", pak jsou v nové záložce Upevňovací výstupky k dispozici všechny možnosti pro oka.

Pomocí stromové struktury mohou uživatelé kontrolovat, které vodorovné, svislé nebo svislé výstupky v celé délce budou vytvořeny. Pokud jsou u konkrétních sloupků požadovány výstupky, jakmile je jeden z nich nakonfigurován, lze je snadno zkopírovat z jednoho sloupku na druhý kliknutím pravým tlačítkem myši na sloupek.

3 Zabradli

PowerPack Premium Zábradlí - Vylepšení rozdělování madel - Mechanismus dělení madel byl klíčovou funkcí nástrojů Graitec pro zábradlí, ve verzích 2022 mohou nyní uživatelé přidat mezeru, povolit svar a nastavit jeho umístění.

5 PowerPack Premium Railings

PowerPack Premium Zábradlí - Vylepšení výplní - Mechanismus výplní zábradlí, který může vytvářet deskové nebo mřížové panely, byl vylepšen pro práci se složitějšími geometriemi a vícenásobnými změnami mezi šikmými a vodorovnými úseky.

6 PowerPack Premium Railings Infill improvements

PowerPack Premium Schodiště – Zkosení rohů připojovacího prvku – Ve verzi 2022 mají nyní uživatelé možnost nastavit zkosení pro všechny rohy připojovacích čelních nebo ohýbaných plechů.

7 PowerPack Premium Stairs

Podívejte se na toto video, které popisuje všechny nové funkce ve verzi 2022 balíčku Advance Steel PowerPack.

video

Chcete-li se o balíčku PowerPack pro Advance Steel dozvědět více, stačí přejít na naši webovou stránku nebo nás kontakujte.

Rychlý přehled vybraných vylepšení, které přináší ...
Ocelové profily CSN / STN v Revitu
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.