Novinky Autodesk Inventor 2020.2

Vychází nová aktualizace pro program Autodesk Inventor 2020.2. V této aktualizaci přibylo vylepšení předchozích novinek na základě zpětné vazby od uživatelů.

Návrat z návrhu

Na základě zpětných vazeb přidali vývojáři další způsob, jak se vrátit z úprav náčrtu k definici prvku a příkaz Návrat na prvek. Ikona tohoto příkazu  se nachází na kartě Náčrt na pravém konci pásu karet vedle příkazu Dokončit náčrt. V textu příkazu se zobrazuje konkrétní typ prvku, na kterém se pracuje, jako je například tažení nebo rotace.

Inevtor 2020 1

Příkaz Díra

V příkaze Díra si nyní můžete uložit možnost vytvoření středového bodu. Tato možnost se uloží pro následující použití příkazu.

Inevtor 2020 2

Generátory rámových konstrukcí

Do dialogu Výběr profilu u příkazů Vložit rámovou konstrukci a Změnit byla přidána nová část – Kategorie – která usnadňuje vyhledávání konkrétní rodiny. Pokud vyberete kategorii konstrukčního tvaru, použije se u seznamu Rodina filtr, který zobrazí pouze dostupné možnosti.

Inevtor 2020 3

Tlačítko náhledu v Přímé úpravě

Nově je přidáno tlačítko náhledu do hlavního panelu nástrojů. Tlačítko náhledu je zobrazeno u všech operací (Přesunout, Otočit, Velikost a Odstranit).

Inevtor 2020 4

Nové nastavení k řízení axiálních vazeb

Při vytváření axiální vazby se aplikace Inventor ve výchozím nastavení pokusí předpovědět nejlepší řešení pro vytvoření vazby. Nově je možné nastavit možnost Výchozí hodnota Proti sobě. Ta umožňuje trvale vrátit starší chování, které ve výchozím nastavení používalo hodnotu Proti sobě.

Inevtor 2020 5

Import a export .JT formátu

Novinkou je možnost importovat a exportovat modely ve formátu JT s grafickými výrobními informacemi produktů (PMI).

Inevtor 2020 6

 

 

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Generátor klimatických zatížení - část 1.
Novinky Revit 2020.2
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.