Inventor 2021.1 - Sestavy

Nastala opět čast roku, kdy Autodesk přináší velké aktualizace pro své produkty. Podívejme se, jaká vylepšení dostal Inventor.

Inventor banner

Sestavy

Generátor rámových konstrukcí - Hodnoty orientace manipulátoru jsou nyní upravitelnými kótami v zobrazení.

2021 1 obr1

Exportu do formátu 3D PDF - Export sestav do formátu 3D PDF nyní podporuje prvky sestav a 3D poznámky.

2021 1 obr2

Vylepšení otevírání komponent z prohlížeče sestavy - V prohlížeči nyní můžete vybrat více komponent a podsestav a tuto sadu výběru otevřít v nových relacích aplikace Inventor. Pravým tlačítkem myši klikněte na sadu výběru a klikněte na tlačítko Otevřít.

2021 1 obr3

Trubky a potrubí

Ikona označující odloženou trasu - Odložená trasa je nyní v prohlížeči označena ikonou blesku.

2021 1 obr4

Nové přístupové body možností Zobrazit všechny objekty / Odložit aktualizaci a skrýt všechny objekty - K příkazům Zobrazit všechny objekty / Odložit aktualizaci a skrýt všechny objekty se nyní dostanete prostřednictvím místní nabídky trasy.

2021 1 obr5

Příkazy jsou k dispozici také na pásu karet.

2021 1 obr6

Nové chování obsazování tras - Po dokončení vytváření trasy již není nutné použít příkaz Naplnit trasu. Pokud je povolena možnost Zobrazit všechny objekty, zobrazí se po vytvoření všech připojení náhled obsazené trasy, a až budete hotovi, trasa se automaticky obsadí.Pokud je povolena možnost Odložit aktualizaci a skrýt všechny objekty, bude trasa zobrazena jako drátový model, dokud nevyberete možnost Zobrazit všechny objekty.

 

Jak fungují makra pro schodiště v PowerPacku pro A...
Inventor 2021.1 - Vylepšení produktivity
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.