ABIMD-opt

ABIMD opt

Pomocí nové verze modulu pro železobetonové stěny lze nyní řešit i stěny tvaru L a T, a dokonce i křížící se stěny. Definice takového typu propojení stěn je možné jak pro stěny nosné, tak stěny smykové a je tak možné navrhnout odpovídající výztuž v místě styku stěn při dodržení všech konstrukčních předpokladů.

 BIM D 4 1

Poslední verze 2021 rovněž přináší možnost automatického generování Výkresů výztuže a výkazů pro stěny. Stejně jako v ostatních modulech může uživatel vybrat způsob nastavení měření délek úseků výztuže a způsob popisu výztuže na výkresu. Pro jednotlivé nosné nebo smykové stěny je rovněž možné generovat výtahy výztuže.

BIM D 4 2

Byla přidána nová možnost pro úpravu stykovací výztuže: umožňuje definovat / upravit přídavnou svislou stykovací výztuž spolu se sponami. Je potřeba upozornit, že taková výztuž je k dispozici pouze pro smykové stěny. Tyto nové možnosti přinášejí větší flexibilitu ovládání nastavení konstrukčních předpokladů smykových stěn v seizmických zónách.

BIM D 4 3

Integrace nové knihovny KARI sítí Intersig pro vyztužení nosných stěn a smykových stojin smykových stěn.

BIM D 4 4

 

Pokud se chcete dozvědět více o naší nabídce řešení v oblasti navrhování a analýzy pozemních staveb, stačí přejít na stránku softwaru Graitec. Pokud byste chtěli mluvit s odborníkem na produkt a vidět ukázku, jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací Stáhnout Graitec software

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.