1 minute reading time (212 words)

BIM Designers 2021 - ZDOKONALENÍ V MODULU ŽELEZOBETONOVÉ SLOUPY

ABIMD opt

Intuitivnější definice startovací výztuže ve sloupech, kdy je možné vybrat, zda prodloužit pruty hlavní výztuže a použít je jako startovací výztuž pro další patro, nebo použít samostatnou přídavnou startovací výztuž. Podle toho byly modifikovány výběry v nabídce Horní startovací výztuž a Dolní startovací výztuž. Je tak umožněno ovládat tato nastavení i pro velmi složité případy v závislosti na projektu. Často, pokud navrhujete sloup na vnitřní síly, které jsou výsledkem statické analýzy MKP, není pro vlastní návrh nutné uvažovat s některými marginálními složkami sil. Přidali jsme proto možnost nastavení tolerance, kdy tyto malé vodorovné síly nebudou v návrhu uvažovány. V předchozích verzích bylo možné tuto toleranci zadat pouze pro momenty.

BIM D 2 1

Byly zdokonaleny i tlačené sloupy se čtvercovým průřezem: V případě návrhu čtvercového sloupu v prostém tlaku a stejné štíhlosti v obou směrech, je nyní uvažováno se stejnou excentricitou v obou směrech (x a y) a návrhová excentricita od imperfekce je počítána jako imperfekce podél diagonální osy průřezu (Mx=My=NEd*ei/(sqrt(2)).

BIM D 2 2

Pokud se chcete dozvědět více o naší nabídce řešení v oblasti navrhování a analýzy pozemních staveb, stačí přejít na stránku softwaru Graitec. Pokud byste chtěli mluvit s odborníkem na produkt a vidět ukázku, jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací Stáhnout Graitec software

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

 

BIM Designers 2021 - ZDOKONALENÍ V MODULU ŽELEZOBE...
Advance Design 2021 - ZDOKONALENÍ V NÁVRHOVÝCH MOD...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.