1 minute reading time (247 words)

BIM 360 Field - pomocník při správě nemovitostí

BIM 360 Field

Když se řekne BIM 360, napadne nás většinou samotný stavební proces, specifičtěji nástroj, který využijeme při navrhování, ale také…facility management? Jistěže. Pokud máte na starosti větší blok budov, ideálně chcete přístup ke všem datům každé budovy. Data, rozvrhy, vlastnictví, smlouvy o pronájmu a spoustu dalšího.

A nejde jen o vás. Uvnitř i mimo vaši společnost existuje řada zainteresovaných subjektů, které také potřebují přístup k určitým datům. A co kdyby tato data byla součástí modelu v Revitu, jako jedno z kritérií při zadání? Jakým způsobem tato data předáte do rukou těch, kteří je nutně potřebují k tvoření informovaných rozhodnutí?

Odpovědí je BIM 360 Field

V čem BIM 360 Field exceluje je právě jeho schopnost schraňovat data všech typů. Díky této aplikaci máte všechny typy informací okamžitě k dispozici a můžete je spravovat, upravovat a aktualizovat tak rychle, jak jen vám vaše připojení dovolí.

Nebylo by skvělé mít možnost spravovat stav údržby, data dodání produktů a služeb, nové stavební projekty a vůbec všechno, co facility manažer potřebuje? BIM 360 Field můžete upravit tak, abyste službu mohli dále užívat poté, co jsou již klíče předány. Pokud propojíte BIM 360 Field s aplikací BIM 360 Document Management, máte ideální depozitář dat ke svým nemovitostem.

S BIM 360 Field máte pod palcem zabezpečení, požární ochranu, problémy spojené se správou, dodávky a dodavatele a další. Navíc máte k dispozici také 3D model budovy k prohlížení.  

Pokud chcete o BIM 360 Field, nebo celém souboru aplikací BIM 360, vědět víc, nebo pokud se chystáte implementovat BIM ve vaší kanceláři, neváhejte se nám ozvat.

Co nového objevíte ve verzi Advance Design 2020
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.