Autodesk Viewer - Rozložení modelů

Prohlížeč Autodesk Viewer usnadňuje sdílení pohledů návrhů a spolupráci na dálku. Prohlížeč Autodesk Viewer podporuje většinu 2D a 3D souborů, včetně souborů DWG, STEP, DWF, RVT a Solidworks. Díky jednoduchým nástrojům pro poznámky a kreslení v prohlížeči Autodesk Viewer můžete rychle získat potřebnou zpětnou vazbu. Prohlížeč Autodesk Viewer umožňuje přístup k návrhům a spolupráci na nich z libovolného zařízení nebo operačního systému.

PH1

Jedna ze zajímavých funkcí tohoto prohlížeče je možnost rozkladu modelu. Kliknete na "Rozložit" a pomocí posuvníku určujete stupeň vzdálenosti rozložení součástek.

PH2

I při zapnutém Rozložení můžete stále otáčet, přibližovat nebo volně procházet modelem. Díky tomu máte dokonalý přehled, z kolika se daný model skládá částí. Můžete tak i zkontrolovat jednoduše různé detaily, které jsou schované uvnitř modelu.

PH3

Prohlížeč Autodesk Viewer je k dispozici zdarma.
Zaregistrujte se nyní a začněte odesílat své soubory na https://viewer.autodesk.com/ 

Zatížení od jeřábů
Aktualizace PowerPack pro Advance Steel 2021.1 - ...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.