1 minute reading time (269 words)

Autodesk Inventor - Odeslání do programu Fusion 360

Možná již používáte Autodesk Desktop Connector k připojení Inventoru k Fusion 360 nebo Vault Professional k Fusion Team. Desktop Connector zůstává dostupným řešením, ale vyžaduje samostatnou instalaci a určité nastavení a konfiguraci samotného Desktop Connectoru.

Autodesk Inventor 2022 poskytuje nové přímé připojení k Fusion 360 bez nutnosti instalovat nebo nastavovat Desktop Connector. Tento nový nástroj se nazývá 'Odeslat do aplikace Fusion' a nachází se na kartě Systémové prostředí uvnitř souborů součástí aplikace Inventor.

 fusion1

Odeslat do aplikace Fusion podporuje soubory součástí a plechové součásti aplikace Inventor. Pomocí nástroje „Vytvořit zjednodušenou součást“ můžete sestavu převést na soubor více tělového jednotlivého dílu a odeslat jej do aplikace Fusion 360.

Odeslat do Fusion používá vaše přihlášení k účtu Autodesk k připojení k vašemu účtu Fusion Team. Po spuštění příkazu Odeslat do Fusion procházíte svůj účet Fusion Team a vyberete, do kterého týmu chcete soubor uložit a do kterého projektu a složky.

fusion2

Můžete kliknout na 'otevřít ve Fusion 360' přímo v Inventoru a spustit Fusion 360 s otevřeným souborem součásti. Alternativně můžete Fusion 360 spustit sami a poté procházet umístěním vašich dílů v aplikaci Fusion.

Prostřednictvím týmu Fusion budete mít také možnost zobrazit dokument aplikace Inventor ve webovém prohlížeči. Tuto možnost můžete použít ke sdílení odkazu na váš soubor s kolegy za účelem spolupráce a kontroly.

Díky tomu můžete vyzkoušet simulační nástroje Fusions, včetně generativního návrhu – nebo jednoduše spolupracovat se svými kolegy pomocí součásti Inventor v rámci návrhu Fusion.

Když provedete změny v modelu Inventor, můžete znovu použít - Odeslat do Fusion 360 - k aktualizaci souboru ve Fusion. Všechna nastavení nebo konfigurace, které jste vytvořili, se automaticky aktualizují uvnitř Fusion 360

Autodesk Premium Plan je k dispozici pro více spol...
GRAITEC PowerPack pro Advance Steel - Jak modifiko...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.