1 minute reading time (169 words)

Autodesk Inventor - Export do projektu Revit

Po mnoho let jsme měli možnost odesílat soubory rodiny Revit (.RFA) přímo z aplikace Inventor. Pokud nejste obeznámeni s rodinami aplikace Revit - myslete na stavební výrobky, které jsou v mnoha místech budovy použity vícekrát. Dobrým příkladem jsou vypínače, nábytek, větrací mřížky, baterie nebo tovární linky.

 AIaR1

S aplikací Inventor 2021 jsme zavedli novou schopnost aplikace Inventor - schopnost propojit soubor aplikace Revit s aplikací Inventor pomocí aplikace Inventor AnyCAD a použít ji jako referenci návrhu.

To je fantasticky užitečné, pokud navrhujete součást vlastní stavby, jako je tovární linka, která musí do budovy dokonale zapadat - nebo prvky které mají vysokou míru spolupráce s jinými profesemi v budově.

 AIaR1

V aplikaci Inventor 2022 zavedl Autodesk novou funkci, které nám umožňují exportovat projekt Revit (.RVT) přímo z aplikace Inventor. Projekt je však nutné mít nejdříve na importovaný.

 AIaR1

Import a export projektu Revit nám umožní navrhovat v kontextu modelu budovy aplikace Revit a poté vydat soubor projektu aplikace Revit, který lze vrátit do aplikace Revit za účelem spolupráce, koordinace a kontroly.

 

Dynamo pro Civil 3D: Jak na to
Rychlý přehled vybraných vylepšení, které přináší ...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.