1 minute reading time (155 words)

Autodesk AutoCAD - Toolpaleta Počet

AutoCAD nám nyní poskytuje daleko lepší přehled o počtu bloků díky nové šikovné Paletě Počet. Paletu si můžete zobrazit přes menu Pohled – Palety – Počet.

 autocad1

V dnešní době je automatizace klíčová pro rychlou, přesnou a efektivní práci. AutoCAD 2022 obsahuje novou funkci Počet, která vám pomůže rychle a přesně spočítat instance bloků ve výkresu. Automatizace počítání bloků nebo geometrie šetří čas a snižuje chyby. Nyní se můžete vyhnout chybnému sčítání dílů nebo objednávání nesprávného množství.

Funkce Počet (count) nabízí vizuální výsledky vyhledávání bloků a větší kontrolu nad kritérii počítání bloků. Je snadné určit jeden blok nebo objekt v modelovém prostoru a počítat tyto instance. A také můžete použít paletu Počet k zobrazení a správě počítaných bloků v aktuálním výkresu.

autocad2

Počty lze exportovat do dynamických tabulek a snadno je aktualizovat. Lze využít prozatím pouze dva sloupce. Tabulku však můžete upravovat a využít k dalšímu použití.

autocad3 

Paletu Počty obsahují všechny aplikace založené na jádru AutoCAD.

Tenkostěnné konstrukce tvarované za studena
Novinky v Graitec PowerPack pro Advance Steel 2021
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.