1 minute reading time (167 words)

Autodesk AutoCAD - Načtení bloků do toolpalety Bloky

AutoCAD nám nyní poskytuje daleko lepší přehled o blocích díky nové šikovné Paletě Bloky. Paletu si můžete zobrazit přes menu Pohled – Palety – Bloky.

a1

Dnes si představíme nejspodnější záložku na této paletě a to záložku Knihovny.

a1

V nové verzi AutoCADu byla poměrně významně vylepšena. V prvé řadě můžete načíst jednotlivý soubor, z kterého se Vám potom načtou bloky do palety bloků, které tento soubor obsahuje.

a1

V druhé řadě můžeme načíst celou složku, kde potom jednoduše vybíráme příslušné soubory. Tato možnost nám dává prostor pro rychlejší procházení knihovnou s větším množstvím bloků.

a1

Další možností je, že v menu pro výběr souborů nebo adresáři zůstávají posledně načtené. Máme tak k dispozici historii načtených knihoven a mezi knihovnami vybírat.

a1

Načítání daných bloků do palety bloků zabere AutoCADu nějaký čas. Doporučuji proto v jednom souboru mít uloženo do 1000 bloků. To samé platí i pro soubor v kterém pracujete. Pokud používáte paletu Bloků doporučuji mít pročištěné bloky a mít v pracovním souboru pouze ty bloky, které v daném souboru používáte.

Paletu Bloky obsahují všechny aplikace založené na jádru AutoCAD.

Revit na steroidoch - s Powerpackom na výškové bud...
Co je nového v Advance Steel 2022
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.