2 minutes reading time (480 words)

Aktualizace PowerPack pro Advance Steel 2021.1 - Novinky a vylepšení

Byla zveřejněna nová aktualizace Advance Steel 2021.1 Powerpack. Tento blog vás provede novinkami a vylepšeními v Graitec Advance Steel 2021.1 PowerPacku.

Spoj Závitová tyč – Byly přidány zvláštní díly matice a podložky a jsou nyní nastaveny pro spoj jako výchozí. Tyto součástky také mají vlastní funkci nebo si uživatel může funkci nastavit.

 2xPowerPack for Advance Steel Threaded rod connection

Byla také přidána nová tabulka pro profil s názvem „Závitová tyč“, která se zobrazí v seznamech materiálu odděleně od kruhových tyčí.
2xPowerPack for Advance Steel Threaded rod connection

Spoj Trubka k trubce – Uživatelé mají nově možnost přidat zvláštní díly do spojení trubka k trubce, což znamená, že mohou modelovat s pomocí zakoupených položek.

 2xPowerPack for Advance Steel Tube to Tube Connection

Možnosti knihoven – S aktualizací 2021.1 je u 3 spojů z Graitec PowerPacku nyní možnost uložit jejich konfiguraci do knihovny. Jedná se o spoje Zakrytí podlahy, Křížové spojení a Přípoj ztužidla k nosníku nebo plechu.

 2xPowerPack for Advance Steel Library options

Zkontrolovat díly – Příkaz Zkontrolovat díly nyní detekuje díly, které nepotřebují dílenský výkres, i když mají  zkrácení, jehož úhel je roven 0.

 2xPowerPack for Advance Steel Check parts

STEP & IGES export – Při exportu modelu nebo součástek do formátu STEP nebo IGES aktualizace 2021.1 nyní zachová barvu objektu a informace o hladině.

Zábradlí

Přidat uživatelské profily – Uživatelé mají nyní možnost přidat uživatelské profily do maker Zábradlí prostřednictvím tabulky JointsGUIAllowedSections stejně jako u některých standardních přípojů Advance Steelu.

Zábradlí na křivkových profilech – S PowerPackem 2021.1 mohou uživatelé modelovat zábradlí na křivkových profilech. Tyto křivkové profily mohou být přímé nebo zakřivené nebo kombinací obojího.

 2xPowerPack for Advance Steel Railings on Polybeams

Spojení nástěnných zábradlí a držáků madel – Držáky nástěnných zábradlí mohou být nyní přivařeny nebo přišroubovány k madlu; nově jsou zde také možnosti zarovnání.

 2xPowerPack for Advance Steel Wall mounted rails connection to handrail

Aktualizovaný výpočet průsečíku – Kód pro zábradlí s různým sklonem a vodorovné byl přepsán tak, aby správně počítal průsečíky a všechny související prvky správně ořízl.

 2xPowerPack for Advance Steel Stairs Railings Interface

Rozhraní Schodiště & Zábradlí – Uživatelské rozhraní GUI pro schodiště a zábradlí bylo vylepšeno přidáním posuvníku stromové struktury, čímž dává uživatelům možnost lepší kontrolu a vidět více informací v dialogovém okně.

Jak si mohu nainstalovat novou aktualizaci 2021.1?

Stažení aktualizace je možné prostřednictvím vašeho účtu Graitec Advantage a naleznete ho v sekci “Service Packy a aktualizace ke stažení ”. Na stránkách Advantage je k dispozici i nová dokumentace s novinkami.

 2xPowerPack for Advance Steel Download Service Packs

Aktualizaci 2021.1 můžete provést dvěma způsoby:

Odinstalujte verzi 2021 a nainstalujte aktualizaci 2021.1 (oba procesy se provádějí s pomocí Advance Setupu).

Pokud máte nainstalovanou verzi 2021 a chcete provést aktualizaci přímo, otevřete Advance Setup 2021.1 a zvolte Spravovat produkty – nainstalovaný software bude automaticky detekován (bude zaškrtnut); jediné co poté musíte udělat je kliknout na tlačítko Další a aktualizace se spustí. Buďte prosím opatrní, protože veškerý nezaškrtnutý software bude odinstalován.

 2xGraitec Advance Install Products

Pokud máte nainstalovanou verzi 2021 PowerPacku a Stairs and Railings BIM Designer, aktualizujte prosím oba produkty na verzi 2021.1, aby se verze u obou produktů shodovaly.

Nezapomeňte se podívat na náš webinář  kolegov z UK o nástrojích pro  spoje válcované za studena dostupných v PowerPacku pro Advance Steel.

 

Autodesk Viewer - Rozložení modelů
Jak fungují makra pro schodiště v PowerPacku pro A...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.