2 minutes reading time (324 words)

Advance Design 2021 - NOVÉ MOŽNOSTI PRO ŽELEZOBETONOVÉ KONSTRUKCE

Advance Design 2021 rovněž přináší několik nových a velice výkonných funkcionalit určený pro návrh železobetonových konstrukcí.

pas obrazok AD 2021 opt

  • Několik zdokonalení v posouzení na protlačení:
  • Možnost posouzení pro bodové podpory a pro bodové síly
  • Možnost nastavit parametry pro každou desku samostatně, pro lepší ovládání složitých modelů
  •  Zdokonalená detekce polohy sloupu pro automatické určení součinitele β a definici kritického obvodu
  • Nové a detailnější tabulky výsledků
  • Přesná definice a výpočet smykových trnů na základě vzorce 6.52 A1 (únor 2015) ČSN EN1992-1-1: zadaná tangenciální nebo podélná rozteč, typ smykového trnu, zadaný nebo automatický průměr trnů…

AD2 1 blog opt

Nové volby pro minimální výztuž železobetonových desek: Pro lepší ovládání definice minimální výztuže v deskách, byla do seznamu vlastností železobetonových plošných prvků (podle ČSN EN 1992) přidána nová volba Vykrytí minimální výztuže. Ta umožňuje navrhovat minimální výztuž pouze v tažených površích desky. Tato nová volba nabízí větší flexibilitu při návrhu výztuže plošných prvků.

AD2 2 blog opt

Definice maximální šířky trhliny byla rozdělena na dvě samostatné hodnoty pro spodní a horní povrch desky, tak aby bylo možné posoudit oba povrchy nezávisle, což je důležité zejména u desek na kontaktu s vodou, či zeminou pouze z jedné strany. Obě hodnoty jsou k dispozici na seznamu vlastností železobetonových desek.

AD2 3 blog opt

Pro snadnější ovládání definice skutečné výztuže na železobetonových deskách, byla přidána informace o ploše výztuže na jednotku délky do definičního dialogového okna. Tato hodnota je viditelná odděleně pro definici globální výztuže i výztuže dodatečné, ať výztuží vázanou, nebo pomocí KARI sítí. Všechny hodnoty v novém sloupci jsou pouze pro čtení a jsou automaticky aktualizovány, pokud se změní rozteč nebo průměr výztuže, nebo se změní typ KARI sítě.

AD2 4 blog opt

 

Pokud se chcete dozvědět více o naší nabídce řešení v oblasti navrhování a analýzy pozemních staveb, stačí přejít na stránku softwaru Graitec. Pokud byste chtěli mluvit s odborníkem na produkt a vidět ukázku, jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací Stáhnout Graitec software

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Advance Design 2021 - ZDOKONALENÍ V NÁVRHOVÝCH MOD...
Advance Design 2021 - NOVÉ MOŽNOSTI PRO NÁVRH OCEL...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.cz/

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.