Graitec BIMUp

BIMUp Top Banner

Vyhněte se slepým uličkám a zrychlete proces zavedení BIM s Graitec BIMUp.

BIMUp program od Graitecu je tu pro ty, kteří s BIM právě začínají, nebo pro ty, kteří se o zavedení této metodiky již pokusili, ale potřebují správné vedení a plán.

BIMUp LogoS vědomím, že za vámi stojí jeden z největších světových dodavatelů BIM technologií a s ním více než 200 profesionálů v oboru, nechte zavedení BIM v našich rukou a náš program BIMup vás provede přípravou, dokumentací a realizací BIM projektu se zaměřením na využít technologií, školení, standardy, spolupráci a realizaci.

Ať už jste architekt, projektant, inženýr nebo konzultant, budete mít jistotu v tom, že Graitec již dovedl tisíce společností k úspěšnému zavedení BIM vědomí, že váš úspěch je i náš úspěch.

Jak může Graitec BIMUp pomoci s úspěšným BIM projektem právě vám?

V dnešní době můžete na internetu nalézt články zabývající se problematikou BIM, což je na jednu stranu skvělé, na druhou stranu je však důležité si uvědomit, že cesta k zavedení BIM je pro každý podnik individuální a každá společnost čelí vlastním výzvám.

Přestože informací je spousta, shrnout je všechny do srozumitelného celku a vytvořit z nich funkční strategii je někdy nadlidský úkol a takové snahy často vedou k obrovskému plýtvání časem i náklady během nekonečného cyklu - výzkum, plánování, nový výzkum a opětovné plánování.

Jasný a především proveditelný plán je nejrychlejší cestou k úspěchu. To je také důvod, proč jsme vyvinuli strategii Graitec BIMUp : solidní, avšak dostatečně flexibilní plán, který se podřídí vašim interním potřebám a výzvám, ale který zároveň dosáhne 5 pilířů BIM v tempu, které vám vyhovuje.

5 pilířů BIMUp

Pillars Czech

BIMUp Footer

 

Klikněte sem pro žádost o více informací o Graitec BIMUp

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.