BIM ve stavebnictví

BIM pro stavební konstrukce a TZB

Řešení informačního modelu budovy (BIM) od společnosti Autodesk pro projekty domů nabízí přesný, přístupný a praktický náhled na životní cyklus projektu pro všechny účastníky projektu. Řešení BIM společnosti Autodesk pro navrhování budov vám pomohou:

  • zlepšit pochopení projektu a proces rozhodování,
  • sdílet a používat stejná logická data ve všech částech životního cyklu projektu,
  • rychle reagovat na změny pomocí inteligentnějších a rychlejších procesů.

Sada aplikací Autodesk pro architekturu a stavebnictví je obsáhlé portfolio stavebních řešení, která podporují pracovní postupy založené na postupech BIM a CAD, které architektům, technikům a stavebním dodavatelům umožňuje navrhovat, simulovat, vizualizovat a konstruovat lepší budovy. Tato sada je určena jednak pro designéry, projektanty a kresliče detailů, kteří potřebují základní sadu nástrojů pro dokumentaci, dále také nabízí optimalizovanou sadu nástrojů, které architektům, projektantům TZB a statikům umožňují využívat výhod vysokého výkonu BIM spolu s inteligentním návrhem založeným na 3D modelu.

Proč zvolit řešení Autodesk BIM?

  • Pokročilá technologie pro návrhy, vizualizaci, simulaci a koordinaci.
  • Komplexní řešení pracovního postupu s funkcí interoperability k zachování věrnosti dat a podporu vyšší efektivity.
  • Podniky se mohou prosadit díky platformám pro stolní počítače, cloud, web a mobilní zařízení a cenově výhodnému balení, což umožňuje reagovat na změny v projektu.

Reference

Podívejte se co o využití BIM technologií říká Ing. arch. Boris Vološin, hlavní architekt společnosti Cigler Marani Architects.

 

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.