Autodesk BIM 360

autodesk bim 360 badge 256Autodesk BIM 360 je odpovědí na výzvu, kterou je správa širokého spektra projektových dat v moderním prostředí BIM pro všechny zainteresované strany. Může jít o stavební dokumentaci a aktivity na staveništi od původního konceptu, přes stavbu samotnou a dále až do fáze facility managementu a věřte, že Autodesk BIM 360 je jediným správným řešením.

 

Co je BIM 360?

Autodesk BIM 360 není aplikace, ale celé portfolio stavebních řešení navržené tak, aby nabídlo ty správné nástroje pro správu projektu, staveniště a pro facility management. Ať už máte na starosti návrh, stavební dohled, jste stavebník nebo manažer projektu, tento software vám dodá právě ty nástroje, které zrovna potřebujete ke zdárnému chodu projektu.

BIM 360 má obrovskou výhodu v tom, že jakožto platforma, která shraňuje propojená data z více zdrojů v jednotném prostředí, může minimalizovat integrační omezení softwaru předchozí generace, kdy se často pracovalo na různých platformách a vy tak můžete spravovat projekt během celého jeho životního cyklu.

BIM 360 životní cyklus stavby

Autodesk BIM 360 je výkonné řešení, které urychlí realizaci projektu tím, že vám umožní přístup k datům projektu kdykoli a kdekoli se vám to zrovna hodí. Díky interoperabilitě s ostatními produkty Autodesku může váš tým sdílet informace o projektu v rámci jednoduše ovladatelného uživatelského prostředí a architekti, inženýři a ostatní strany podílející se na projektu tak můžou přispět k jeho chodu a plánování. BIM 360 vám navíc usnadní analýzu dat pro plánování do budoucnosti.

Czech BIM 360 Stages

Jak může BIM 360 pomoci vaší společnosti?

  • Realizace projektů včas a v rámci rozpočtu – nástroje pro spolupráci umožní komunikaci se všemi členy týmu v reálném čase a zamezí tak problémům včas.
  • Vyšší profitabilita – vyhněte se a přecházejte nákladným problémům tím, že si jsou všechny zainteresované strany vědomy aktivit svých kolegů.
  • Lepší kvalita stavebního projektu – díky spolupráci s ostatními můžete vypracovat projekt do posledního detailu.
  • Vyšší spokojenost klientů – vždy víte, jak na tom s projektem jste a předcházejte potenciálním konfliktním situacím.
  • Předcházení neshodám mezi návrhem a realizací – plánujte fáze realizace, sledujte postup a provádějte revizi návrhu kdykoli, kdekoli.
  • Ochrana dat – data jsou bezpečně uložena v centrálním úložišti, zakódovaná tak, aby ochránila integritu vašeho projektu.

Které produkty jsou součástí BIM 360?

BIM 360 Team

BIM 360 Team

Cloudová platforma pro navrhování budov. Spolupráce na modelu v reálném čase v prostředí cloudu, včetně „Collaboration for Revit“, sdílení, revize a anotací.

BIM 360 Docs BIM 360 Docs

Cloudová platforma pro celý stavební projekt a jeho životní cyklus. Synchronizace úprav, změn, anotací a žádostí o informace.

BIM 360 Field

BIM 360 Field

Správa prací na staveništi. Mějte přehled o kvalitě, bezpečnosti, problémech, postřezích a subdodavatelích. Zadávání technických zařízení a správa stavu majetku.

BIM 360 Glue

BIM 360 Glue

Spolupráce na projektu před fází návrhu – revize modelu, přehledy a anotace. Předcházení a správa kolizí.

BIM 360 Plan

BIM 360 Plan

Krátkodobé projektové plánování za použití LEAN metodologií.

badge bim 360 layout

BIM 360 Layout

Synchronizace bodů v modelu a při realizaci s extrémní přesností.

BIM 360 Ops

Autodesk BIM 360 Ops

Data z projektu i realizace přístupná pro facility management*.

*Samostatný produkt - není součástí BIM 360.

Cena BIM 360 plánu závisí na aplikacích, které spolu si v jeho rámci předplatíte a také na počtu licencí. Ozvěte se nám a my vám dáme přesné informace.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.