BIM Implementace

BIM Implementace

Implementace, konzultace a služby pro zavedení metodiky BIM pro architekty, inženýry a projektanty. Zjistěte více
Autodesk Software

Autodesk Software

CAD a BIM software Autodesk pro stavebnictví, strojírenství a média a zábavní průmysl. Zjistěte více
Graitec Software

Graitec Software

Vyvíjíme vlastní CAD a BIM aplikace pro stavebnictví a statické výpočty a rozšíření pro produkty Autodesk. Zjistěte více
CADKON Software

CADKON Software

CADKON je osvědčené CAD řešení pro projektování ve stavebnictví respektující ČSN a normové zvyklosti. Zjistěte více
Reference

Reference

Jaké projekty vznikly díky CAD softwaru Autodesk, Graitec nebo CADKON? Zjistěte více
Školení

Školení

Školení Autodesk, Graitec a CADKON. Jsme autorizované školící centrum Autodesk, nabízíme i kurzy na míru. Zjistěte více
Vývoj

Vývoj

Vytvoříme pro vás doplňkové funkce a aplikace na míru pro zvýšení efektivity práce v CAD/BIM aplikacích. Zjistěte více
Podpora

Podpora

Náš tým expertů je tu pro vás 24/7. Vyberte si z několika úrovní podpory Graitec Maintenance Subscription. Zjistěte více
 • 1

Profesionální služby Graitec

Máme za sebou přes 25 let zkušeností poskytování služeb a vy proto můžete od našeho týmu profesionálů očekávat realizaci vašich projektů – od velkých, po ty nejmenší – včas a v rámci stanoveného rozpočtu.

CAD školení

Školení produktů společností Autodesk a Graitec na profesionální úrovni. Naučte se využít plný potenciál aplikací jako je AutoCAD, Inventor nebo Revit.

Zjistěte více

Tvorba obsahu pro Revit

Chcete zpřístupnit své stavební prvky uživatelům pracujícícm v BIM? Náš tým pro vás vytvoří obsah pro rodiny v Revitu podle vašich přání, ať už jste prodejce nebo výrobce ve stavebnictví.

Zjistěte více

Vývoj softwaru

Bohatých zkušeností našeho vývojového týmu využíváme při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Ozvěte se nám a my s vámi projednáme možnosti, jak zlepšit vaše workflow.

Zjistěte více

CAD služby

2D výkresy a 3D modely, poradenství a vše ostatní týkající se CAD a BIM od našich zkušených techniků, inženýrů a konzultantů.

Zjistěte více

Privacy Notice Banner Czech

 

Canada EN powerpack for revit 2018 banner 300x250

Poslední novinky

 • Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award

  Graitec EMEA získala již třetím rokem ocenění Autodesk Platinum Award 21/03/18 – GRAITEC, mezinárodní společnost pro vývoj softwaru pro projektování, strojírenské

  Zjistěte více
 • CADKON 2019 Uvolněn

  CADKON 2019 Uvolněn 09/07/18 - dnes byla uvolněna nová verze produktů CADKON 2019 Stavební konstrukce a CADKON 2019 TZB. Všem uživatelům

  Zjistěte více
 • 1

Nové články na blogu

Nadcházející akce

 • Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář

  Autodesk: celkový BIM model z aplikací Autodesk - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 10:30 - 11:30

  Zjistěte více
 • Revit: základní funkce PowerPacku pro obor konstrukcí - Webinář

  Revit: základní funkce PowerPacku pro obor konstrukcí - Webinář Datum konání: 21. 09. 2018 Délka: 00:30 minut Čas: 10:00 - 10:30

  Zjistěte více
 • Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář

  Civil 3D - skrytá krása transparentních příkazů - Webinář Datum konání: 27. 09. 2018 Délka: 1:00 hodina Čas: 12:30 - 13:30

  Zjistěte více
 • 1

Revit Structure banner

Autodesk Revit Structure 2019

Autodesk Revit Structure můžete nyní zakoupit jako součást softwarového řešení pro BIM Autodesk Revit 2018, který pokryje všechny vaše potřeby při navrhování.

Revit Structure je BIM softwarové řešení od Autodesku pro inženýrské společnosti a statiky, které nabízí sadu nástrojů a funkcí, které pomáhají řídit efektivní návrhové procesy v prostředí BIM (Building Information Modeling) nebo při práci s dalšími stavebními obory pomocí softwaru Autodesk CAD jako Autodesk® Revit® Architecture a Autodesk® Revit® MEP.

Revit Structure – přehled softwaru

 

Autodesk® Revit® Structure pomáhá přetvářet typické pracovní postupy od počátečního architektonického konceptu, přes statický model až po podrobné detailování tak, že umožňuje všem stranám přístup ke stejné databázi projektů.

To znamená, že dopad a účinek změn v modelu lze okamžitě vyhodnotit, čímž se sníží chyby, protože stávající dokumentace a pohledy se automaticky aktualizují pomocí parametrické technologie Revitu, která šetří čas a zjednodušuje koordinaci mezi architekty, inženýry a dodavateli.

Autodesk® Revit® Structure obsahuje řadu parametrických konstrukčních prvků, které dramaticky urychlují počáteční návrhové procesy. Díky přístupu více uživatelů k složitým modelům ještě více zjednodušují počáteční návrhový pracovní postup před tím, než je celý nebo částečný analytický model exportován do softwaru pro strukturální analýzu, jako je Autodesk® Robot ™ Structural Analysis, nebo jiné oblíbené aplikace pro návrh a analýzu.

Jak a kde nakoupit Autodesk Revit Structure?

Aplikace Autodesk Revit Structure nebyla nikdy cenově dostupnější, protože si nyní můžete vybrat mezi řadou levných termínů pronájmu softwaru, takže si jej objednáte pouze na tak dlouho, jak ho budete potřebovat. Pokud používáte Revit Structure dlouhodobě, tříletý pronájem je nejlepší volbou.

Nabízíme možnost platby kreditní kartou, přímou fakturací nebo na splátky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.